Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Roztroušený magazín Darujte

Vyberte co vás zajímá:

Už máte speciální číslo magazínu?

Kam ho máme poslat:

Dbáme na ochranu osobních údajů

Netradiční dovolená letos pošesté

Netradiční dovolená letos pošesté

I letos jsme měli v Domově sv. Josefa týdenní návštěvu dobrovolnic z Prahy. Kdysi to začalo jako oficiální mezinárodní spolupráce zaštítěná organizací CISV. Dnes je to skupina kamarádek, které si vezmou dovolenou a přijedou pomáhat v týdnu před největší prezentační a benefiční akcí Svatoanenskými zahradními slavnostmi. Letos pošesté.

Plavali jsme, co nám síly stačily!

Plavali jsme, co nám síly stačily!

Zúčastnili jsme se charitativní plavecké akce Praque City Swim, kterou pořádala organizace Alsa z.s. Závody byly organizovány s cílem podpořit pacienty s nemocí ALS. Spolu s naším klientem Honzou, který se závodu také zúčastnil, jsme dostali možnost podpořit povědomí o roztroušené skleróze.

Maraton s roztroušenou sklerózou

Maraton s roztroušenou sklerózou

V pátek 24. března proběhne MaRS, neboli Maraton s roztroušenou sklerózou. Jedná se o 24hodinový mezinárodní maraton cvičení pro pacienty s roztroušenou sklerózou i bez ní. Vítězem Maratonu s roztroušenou sklerózou je každý, kdo vezme život do vlastních rukou.

Příběh Vlasty: Postavit se znovu na nohy? A proč ne!

Příběh Vlasty: Postavit se znovu na nohy? A proč ne!

Paní Vlastě se díky darovaným Domovenkám podařilo po dlouhé době něco neuvěřitelného. Dokáže se sama zvednout z vozíku a stát! Její příběh rozhodně stojí za přečtení.