Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Roztroušený magazín

Vyberte co vás zajímá:

Poděkování všem příznivcům

Poděkování všem příznivcům

Domov sv. Josefa by se neobešel bez podpory mnoha z Vás, dárců, příznivců, dobrovolníků. Poděkování patří ale také našim zaměstnancům, kteří každý den pomáhají nemocným. Jaký byl rok 2023, připomíná vedoucí našeho zařízení, Dominik Melichar, právě dnes, 7. prosince, kdy Domov sv. Josefa slaví 22. výročí od svého založení.

Přečtěte si více

Videa z konference O čem se nemluví

Videa z konference O čem se nemluví

Ve čtvrtek 19. října jsme v Domově sv. Josefa uspořádali v pořadí již pátou konferenci pro nemocné roztroušenou sklerózou. Tentokrát s mezinárodní příchutí, za účasti kolegů ze Slovenska a Polska a za podpory Visegradského fondu. Chcete se k výstupům z konference vrátit, nebo jste se nemohli zúčastnit? Přinášíme jednotlivé přednášky formou videí z této konference.

Kulturní menu pro klienty

Kulturní menu pro klienty

Chystáte se k nám na zdravotní nebo odlehčovací pobyt? Ani v prosinci se u nás nebudete nudit. Přinášíme Vám aktuální seznam událostí v Domově sv. Josefa.

Už máte speciální číslo magazínu?

Kam ho máme poslat:

Dbáme na ochranu osobních údajů

Konference O čem se nemluví obrazem

Konference O čem se nemluví obrazem

Konferenci O čem se nemluví u těžce nemocných roztroušenou sklerózou jsme už popáté hostili v Domově sv. Josefa. Tentokrát v mezinárodním formátu za účasti našich partnerů z Polska a ze Slovenska.

Rodinné konference

Rodinné konference

Vzdělávání není nikdy dost! Proto jsme pro Vás už na úterý 14. listopadu připravili Rodinnou konferenci, kde se například dozvíte, jak řešit náročné situace nemocných.

Bylinkobraní obrazem

Bylinkobraní obrazem

Jak vypadalo vítání podzimu na provoněném Bylinkobraní? Nechyběl tradiční řemeslný jarmark, skvělé pochoutky ani hudební doprovod.

Jak poznat, jestli náhodou nemáte eresku?

Jak poznat, jestli náhodou nemáte eresku?

Ztráta rovnováhy, špatná paměť, neobvyklá únava – to jsou jen některé z příznaků, které se mohou skrývat za roztroušenou sklerózu. Přečtěte si náš článek a zjistěte, jak rozpoznat první signály této nemoci a získat čas pro včasnou léčbu.