Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Pro média

Tiskové zprávy, loga, fotky, texty ke stažení

Tiskové zprávy Logo a fotky ke stažení Texty o Domově sv. Josefa

Pro média

Tiskové zprávy

Přehrát video

Vozíčkář se vydal do Černobylu.

Teď spustil charitativní sbírku 3 000 Domovenek, aby si svůj sen splnili i další vozíčkáři.

26.4.2022

Celá tisková zpráva

Texty o Domově sv. Josefa

Roztroušená skleróza

Roztroušená skleróza je závažné nervové onemocnění. Ničí nervová vlákna, a způsobuje tím postupné ochabování svalstva. Bohužel stále není lék, který by dokázal nemoc vyléčit. Chybí lůžková i terénní péče. Chybí podpora pečujících osob. Nemocní často přichází o zaměstnání, o přátele i o rodinu. Potřebují pravidelně cvičit, aby mohli znovu žít lepší život. Místo toho jsou ale na všechno sami.

Více o roztroušené skleróze

Domov sv. Josefa

V Domově sv. Josefa pomáháme nemocným i těm, kteří o ně pečují. Jsem jediné specializované zařízení v České republice. Usilujeme o lehčí život s roztroušenou sklerózou. Proto vyvíjíme už přes 20 let rehabilitační program. Pomáháme nemocným vyrovnat se s nemocí, stabilizovat zdravotní stav a zvýšit soběstačnost. Poskytujeme pobytové služby v Domově, pomáháme i v domácím prostředí. Základem našich služeb je pochopení jedinečnosti každého člověka a úcta k jeho osobnosti.

Více o Domově sv. Josefa

Domovenka

Domovenka je poukaz na cvičení pro nemocné roztroušenou sklerózou v hodnotě 290 Kč. Díky darovaným Domovenkám se takto nemocným věnují specialisté z Domova sv. Josefa. Pomáhají jim k větší soběstačnosti, aby mohli žít opět naplno, doma. Jedna Domovenka zajistí hodinu cvičení. Pravidelné měsíční Domovenka jim dokáže změnit život. Domovenku může darovat každý z nás na www.domovenka.cz.

Více o Domovence