Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Vzdělávání

Specializujeme se na osvětu v problematice roztroušené sklerózy. Nabízíme informace o aktuálních trendech a zvládání života s touto nemocí. Vzdělávání je určené nemocným i těm, kteří o ně pečují.

Vzdělávání

Vzdělávací centrum 

Centrum se specializuje na osvětu v problematice roztroušené sklerózy ve všech jejích aspektech – zdravotní, sociální, pečovatelské. Nabízí odborné i laické veřejnosti informace o aktuálních trendech týkajících se onemocnění a zvládání života s touto chorobou. Vzdělávání cílí především na pracovníky institucí, kteří se ve své praxi potkávají s neurologickými onemocněními a dále na pečující osoby – rodinné příslušníky i profesionální pracovníky v přímé péči.

Nabídku tvoří semináře a kurzy (akreditované i bez akreditace), přednášky, konference a pracovní setkání. Na našich vzdělávacích akcích přednášejí zkušení lektoři, spolupracujeme s akreditovanými vzdělávacími agenturami. Využíváme rovněž bohatých dlouholetých zkušeností našich pracovníků v oblasti přímé péče o osoby s roztroušenou sklerózou. 

Vzdělávání v Domově sv. Josefa

Vzdělávání v Domově sv. Josefa

Kalendář vzdělávání

Vzdělávání v OCH Červený Kostelec

Vzdělávání v OCH Červený Kostelec

Kalendář vzdělávání

Konference, semináře

V Domově sv. Josefa považujeme vzdělávání za klíčový prvek v péči o pacienty s touto diagnózou. Snažíme se poskytnout co nejlepší podporu pacientům a pečujícím osobám prostřednictvím našich vzdělávacích aktivit.

Pořádáme konference o roztroušené skleróze, semináře pro nemocné a pečující osoby, exkurze pro školy i veřejnost a nabízíme také studentské stáže a praxe. Cílem našich vzdělávacích aktivit je předat nejen teoretické znalosti, ale také praktické zkušenosti a ukázat, jak lze co nejlépe pečovat o pacienty s touto diagnózou.

Naše semináře vedou odborníci, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti. Nabízíme také exkurze do našeho zařízení, kde můžete nahlédnout do každodenního života nemocných s roztroušenou sklerózou a vidět, jak vypadá péče o pacienty v praxi. Naše studentské stáže a praxe poskytují možnost získat praktické zkušenosti v péči o pacienty s touto diagnózou.

Konference o roztroušené skleróze

Konference o roztroušené skleróze

Více informací

Semináře pro nemocné a pečující osoby

Semináře pro nemocné a pečující osoby

Více informací

Exkurze, praxe a stáže 

V Domově sv. Josefa mohou vykonávat praxi či stáž studenti středních, vyšších odborných a vysokých škol. Ty probíhají na odděleních, která poskytují zdravotní i sociální služby.

Exkurze pro školy i veřejnost

Exkurze pro školy i veřejnost

Studentské stáže a praxe

Studentské stáže a praxe