Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Vzdělávání

Specializujeme se na osvětu v problematice roztroušené sklerózy

Vzdělávání

Vzdělávací kurzy

Oblastní charita Červený Kostelec poskytuje vzdělávání různou formou pro všechny zájemce z řad odborné i laické veřejnosti. Mezi naše vzdělávací akce patří především pořádání vzdělávacích kurzů. Ty probíhají v našich dvou pracovištích – v Červeném Kostelci a v Žirči u Dvora Králové nad Labem.

Konference, semináře

V Domově sv. Josefa považujeme vzdělávání za klíčový prvek v péči o pacienty s touto diagnózou. Snažíme se poskytnout co nejlepší podporu pacientům a pečujícím osobám prostřednictvím našich vzdělávacích aktivit.

Pořádáme konference o roztroušené skleróze, semináře pro nemocné a pečující osoby, exkurze pro školy i veřejnost a nabízíme také studentské stáže a praxe. Cílem našich vzdělávacích aktivit je předat nejen teoretické znalosti, ale také praktické zkušenosti a ukázat, jak lze co nejlépe pečovat o pacienty s touto diagnózou.

Naše semináře vedou odborníci, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti. Nabízíme také exkurze do našeho zařízení, kde můžete nahlédnout do každodenního života nemocných s roztroušenou sklerózou a vidět, jak vypadá péče o pacienty v praxi. Naše studentské stáže a praxe poskytují možnost získat praktické zkušenosti v péči o pacienty s touto diagnózou.

Konference o roztroušené skleróze

Konference o roztroušené skleróze

Více o konferenci

Semináře pro nemocné a pečující osoby

Semináře pro nemocné a pečující osoby

Více informací

Exkurze, praxe a stáže 

V Domově sv. Josefa mohou vykonávat praxi či stáž studenti středních, vyšších odborných a vysokých škol. Ty probíhají na odděleních, která poskytují zdravotní i sociální služby.

Exkurze pro školy i veřejnost

Exkurze pro školy i veřejnost

Studentské stáže a praxe

Studentské stáže a praxe