Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Potřebuji pomoci Videa

Video: Chůze s kompenzačními pomůckami

Dnes se s kamerou podíváme na kompenzační pomůcky. „Ukážeme vám různé druhy pomůcek a uvidíte i nácviky chůze," přibližuje obsah videa vedoucí fyzioterapie Dana. Vše vám předvedou nejprve terapeutky a pak i samotní klienti Domova sv. Josefa.

Publikováno: 17. 7. 2023

2021-dsj-salek-domov-svateho-josefa-dvur-kralove-terapie-sluzby-rehabilitace-roztrousena-skleroza-nemocni-cviceni-postavit-se na-nohy-bez-voziku-IMG_5451 Přehrát video

Už nevíte, jak dál s nemocí?

Trápí vás roztroušená skleróza? Chcete být více soběstační? Chybí vám kvalitní péče? Pečujete o nemocné a nevíte si rady?

Odborná poradna zdarma

Ukážeme si, jak vypadá chůze s vycházkovou holí, s francouzskými holemi, nebo s podpažními berlemi. Uvidíte, jak se chodí s rolátorem či na běžícím pásu. Nacvičíme si i chůzi do schodů a ze schodů. A nezapomeneme ani na nácvik kroku u žebřin. 

Video je součástí série instruktážních videí pro nemocné roztroušenou sklerózou a jejich pečující osoby. Vzniklo v rámci projektu Podpora osvěty a vzdělávacích aktivit v problematice domácí péče osob s roztroušenou sklerózou, který podpořilo Ministerstvo zdravotnictví ČR, Královéhradecký kraj a dárci příspěvky na www.domovenka.cz.

logo-Královéhradecký kraj.png logo_MZČR_cs_short.svg

Líbí se vám článek? Roztrušte to dál

Na e-mail Na Facebook Na Twitter Na LinkedIn

Další články