Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Potřebuji pomoci

Roztroušená inspirace: 9. díl rozhlasového seriálu

Je tu nový díl Roztroušené inspirace. Rozhlasového seriálu o životních příbězích lidí s roztroušenou sklerózou. Dnes si pusťte povídání s Honzou Duškem.

Publikováno: 1. 6. 2023

2303W ilustracni-grafika-2

Honza Dušek žije v Domově sv. Josefa a možná ho znáte jako cestovatele, který na vozíku ujel po svatojakubské cestě víc než 600 kilometrů až do Santiaga a rok před válkou se putoval po Ukrajině a navštívil i Černobyl. Obě cesty popisují dokumentární filmy Camino na kolečkách (2017) a Černobyl na kolečkách (2022).

Honzu vyzpovídal redaktor Martin Weisbauer. Rozhlasový seriál má 10 dílů, čekají nás zajímavé a inspirující rozhovory a životní příběhy. Každý nový díl má premiéru vždy poslední pondělí v měsíci na Rádiu Proglas. Nový díl si můžete poslechnout v audiorchivu Rádia Proglas.

Spustit Roztroušenou inspiraci 

Domov sv. Josefa je jedinou léčebnou specializující se na roztroušenou sklerózu v naší republice. Celý tento cyklus pořadů věnujeme právě této obávané nemoci, avšak z trochu jiného úhlu pohledu, z pohledu klientů domova ve Dvoře Králové a jejich životních příběhů.

Líbí se vám článek? Roztrušte to dál

Na e-mail Na Facebook Na Twitter Na LinkedIn

Další články