Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

O Domově

Poděkování všem příznivcům

Domov sv. Josefa by se neobešel bez podpory mnoha z Vás, dárců, příznivců, dobrovolníků. Poděkování patří ale také našim zaměstnancům, kteří každý den pomáhají nemocným. Jaký byl rok 2023, připomíná vedoucí našeho zařízení, Dominik Melichar, právě dnes, 7. prosince, kdy Domov sv. Josefa slaví 22. výročí od svého založení.

Publikováno: 7. 12. 2023

IMGP9491 (1)

Vážení dárci a příznivci Domova sv. Josefa,

dovolte mi s končícím rokem 2023 zrekapitulovat co se nám letos podařilo a z čeho máme opravdovou radost. Hlavní investiční akcí uplynulých měsíců byla bezesporu přestavba chátrajícího domu na zázemí pro odlehčovací službu. V následujícím roce díky tomu rozšíříme a zkvalitníme nabídku služeb. Vznikne sedmnáct nových lůžek pro klienty z celé České republiky, nový prostor pro ergoterapii a tři chytré byty určené pro nácvik soběstačnosti osob s roztroušenou sklerózou. 

Dále jsme pro intenzivnější cvičení uživatelů rehabilitace zajistili nové přístrojové vybavení. Zakoupili jsme speciálně upravený vůz, aby přeprava klientů na velmi oblíbené kulturní akce, byla snazší a pohodlnější. A mohl bych pokračovat dál a dál… Je opravdu mnoho dobrého, co se podařilo v Domově sv. Josefa prostřednictvím podpory Vás – našich dárců zrealizovat a cítíme za to ohromnou vděčnost.

Srdečně Vám děkuji za podporu v uplynulém roce 2023 i vytrvalou pomoc v letech předcházejících.

Jménem svým i jménem spolupracovníků Domova sv. Josefa vám přeji požehnané svátky naplněné pokojem a radostí ze vzájemného obdarování.

Mgr. Dominik Melichar
vedoucí Domova sv. Josefa

Líbí se vám článek? Roztrušte to dál

Na e-mail Na Facebook Na Twitter Na LinkedIn

Další články