Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Akce

Konference O čem se nemluví obrazem

Konferenci O čem se nemluví u těžce nemocných roztroušenou sklerózou jsme už popáté hostili v Domově sv. Josefa. Tentokrát v mezinárodním formátu za účasti našich partnerů z Polska a ze Slovenska.

Publikováno: 25. 10. 2023

2023_10_dsj_konference8480

Na 120 účastníků z řad odborné veřejnosti, pracovníků ve zdravotních a sociálních službách, nemocných roztroušenou sklerózou a jejich pečujících osob vyslechlo řadu zajímavých přednášek a zapojilo se do dvou terapeutických panelů. Záštitu nad konferencí převzal poslanec Parlamentu ČR Pavel Bělobrádek, který s námi sdílel své osobní zkušenosti života s roztroušenou sklerózou.

Těm, kteří se konference nemohli zúčastnit, nebo se chtějí k prezentovaným informacím vrátit, již brzy poskytneme videozáznam a prezentace přednášejících na našem webu.

Spolupořádatelem byl již tradičně MSrehab, spolek odborníků zaměřující se na podporu a rozvoj expertních rehabilitačních postupů v péči o osoby s roztroušenou sklerózou. Konference je dílčí aktivitou projektu Czech – Polish Board for Multiple Sclerosis Caregivers financovaného z grantu Visegradského fondu. Akci podpořily také společnosti Merck, Biogen, Roche a Hartmann. 

Děkujeme přednášejícím, partnerům a prostě všem, kteří se na přípravě podíleli. Jste skvělí!

 

A teď už slibovaná fotogalerie:

Líbí se vám článek? Roztrušte to dál

Na e-mail Na Facebook Na Twitter Na LinkedIn

Další články