Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Roztroušenky

Děkujeme za hlasy, příště to určitě vyjde

Někdy to prostě nevyjde. 3 098 hlasů nestačilo, abychom získali nové terapeutické lehátko pro nemocné ereskáře. Ale my se nevzdáváme, protože příště to s vámi určitě dáme!

Publikováno: 16. 8. 2023

2019-dsj-zalis-domov-svateho-josefa-dvur-kralove-vjezd-brana-invalidni-vozik-JZ-180721_084636

O co jsme vlastně usilovali? Chtěli jsme získat speciální polohovatelné terapeutické lehátko, které by umožnilo nemocným roztroušenou sklerózou u nás v Domově sv. Josefa ještě lépe rehabilitovat a zlepšovat svůj zdravotní stav. Stačilo jen získat nejvíce hlasů v programu Vy rozhodujete, my pomáháme.

Princip programu je jednoduchý. V místním obchodě Tesco jsou prezentovány vždy 3 projekty z daného regionu, které usilují o hlasy. U pokladny zákazníci obdrží hlasovací žeton a pak už jen stačí jej vhodit do urny. O tom, který projekt v místě svého bydliště považují za nejdůležitější, tak rozhodují místní lidé.

„Děkujeme všem, kteří nás podpořili vhozením hlasovacího žetonu v obchodě. A Nadačnímu fondu Tesco za možnost se programu účastnit. “

Filip Košťál Filip Košťál
PR a komunikace

Nejvíce hlasů získala tentokrát Oblastní charita Dvůr Králové se svým projektem, který pomáhá dětem umístěným v náhradní rodinné péči a poznamenaným traumatem.

Všechny podpořené i nepodpořené projekty a podrobné výsledky hlasování jsou už nyní zveřejněné na https://itesco.cz/pomahame/list-of-projects/

Program pořádá Nadační fond Tesco a jeho odborným garantem je Nadace rozvoje občanské společnosti.   

tesco_web    nadace-rozvoje-obcanske-spolecnosti

Líbí se vám článek? Roztrušte to dál

Na e-mail Na Facebook Na Twitter Na LinkedIn

Další články