Nové přístroje pro fyzioterapii

Nové přístroje pro fyzioterapii

Rehabilitace patří mezi nejdůležitější pilíře naší péče. Bojovat s roztroušenou sklerózou bez podpůrných terapií by bylo téměř nemožné. 

2206 BTL-rehabilitace-predani-daru-domovsvatehojosefa 44

Právě rehabilitační pomůcky a přístroje jsou velmi nákladnou položkou v našem rozpočtu. S tím nám ale letos pomohl pan Tomáš Drbal z BTL Medical & Healthcare Technologies, díky kterému jsme získali velkorysý dar v podobě moderních přístrojů určených pro efektivní fyzioterapii našich pacientů. Ta je pro nemocné roztroušenou sklerózou velmi důležitá.

Magnetoterapeutické přístroje působením pulzního magnetického pole ovlivňují tkáně lidského těla na buněčné úrovni, což vede k potlačení, případně úplnému odstranění některých zdravotních potíží, očistě organismu a regeneraci buněk. Magnetoterapie je tak přirozená a pro organismus šetrná fyzikální metoda léčby, která pomáhá nejen léčit následky chorob, ale i k jejich prevenci. 

Společnost BTL Medical & Healthcare Technologies je nenápadná česká společnost, z Benešova, která přitom dobývá svět s medicínskou technikou. Jedná se o světového leadera v oblasti vývoje a výroby medicínských přístrojů pro fyzikální terapii a respektovanou společností v oblasti kardiologie a estetické medicíny. Při vývoji a výrobě přístrojů pro medicínu používá špičkové technologie a nabízí produkty s vysokou přidanou hodnotou a nejvyšší možnou kvalitou. 

Srdečně proto děkujeme za tuto příležitost a pomoc. Velmi se těšíme se na další společné projekty.

2206 BTL-rehabilitace-predani-daru-domovsvatehojosefa 51

2206 BTL-rehabilitace-predani-daru-domovsvatehojosefa 25

2206 BTL-rehabilitace-predani-daru-domovsvatehojosefa 4

 

BTL Medical Technologies

Poradna
pro nemocné i pro pečující osoby

Darujte Domovenku
pomůžete nemocným

Odebírejte zpravodaj 
Přihlaste se k odběru zpravodaje  

Akce pro klienty
divadlo, kino, nákupy, výlety, koncerty

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31