Zprávy z Domova

kamelotDomov sv. Josefa nabízí širokou škálu volnočasových aktivit. Počet a zaměření závisí na ročním období. S hezkým počasím, tedy převážně v létě, je program pestřejší a odehrává se zpravidla mimo Domov. Na podzim a v zimě se pak tyto akce přesouvají do Domova. Pacienti jsou za tyto aktivity velmi vděčni a je o ně z jejich strany velký zájem.

Na organizaci za  kulturou je potřeba patřičný počet dobrovolníků, bez kterých to prostě nejde. Velmi dobrá spolupráce je s dobrovolnickým sdružením Královédvorská Arnika. Ta pro nás pořádá každoročně již po řadu let Vítání čtvera ročních období a tajné výlety. Žádný výlet či koncert se bez nich neobejde. Zajišťují také velmi populární nákupy v blízkém Dvoře Králové. Dlouhé podzimní a zimní večery nám přijíždí zpestřit umělecké školy, základní školy a dokonce také školy mateřské. Koncerty probíhají mimo jiné v kostele sv. Anny v Žirči. Populární jsou výlety na Kuks, do Ratibořic, do ZOO,  na kozí farmu do Kohoutova. Hezké koncerty bývají v letním čase v Restauraci u Letců v Hradci Králové (populární hudba), či na Šrámkové statku v Pileticích. Třešničkou na dortu bývá výlet na vrchol Sněžky při Svatovavřinecké pouti v srpnu. Celoročně navštěvujeme divadelní představení v Hankově domě ve Dvoře Králové, příležitostně Klicperovo divadlo či Filharmonii v Hradci Králové. Nejvíce kultury zažívá Domov v létě, první sobotu po svaté Anně, při Svatoanenských zahradních slavnostech – největší benefiční a prezentační akci. Na třech žánrově odlišných scénách v parku, na nádvoří a v kostele se celé odpoledne střídají různá kulturní vystoupení.

Informace o všem dění v Domově svatého Josefa nejdete v našich aktualitách a našem kalendáři.

  

Poradna - onmouseout

Koncert Anny K

Koncert zpěvačky Anny K v náchodském Beránku se ze dne 3.12.2020 přesouvá na jaro 2021 kvůli koronaviru. O přesné termínu Vás budeme informovat. Zakoupené lístky zůstávají platné. Děkujeme za pochopení!

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30