Přidejte se k týmu Domova sv. Josefa...
                                                                      … získejte práci, která má smysl !


Volná pracovní místa - pozice vhodné i pro absolventy

Přijmeme brigádníky do přímé péče  na  příležitostnou (nepravidelnou) celoroční výpomoc. Výhodou je vzdělání v oboru ošetřovatel/ka, pečovatel/ka, ale není to podmínkou.

Bližší informace:
Ing. Dagmar Flosová, personalistka
e-mail: flosova@dsj-zirec.cz, tel.: 491 610 605


Pro výběrové řízení (výběr uchazečů o zaměstnání) na zvolenou pracovní pozici bude společnost Oblastní charita Červený Kostelec IČO: 48623814, 5. května 1170, 549 41  Červený Kostelec, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení (výběru uchazeče o zaměstnání). V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 
 

 

Firemní benefity - staráme se o Váš osobní i profesní růst

  • 5 dní dovolené navíc
  • obědy za symbolickou cenu 20 Kč
  • příspěvky na dovolenou, kurzy, školné, kulturní akce, sport, zdravotní péči a mnoho dalších benefitů
  • podpora vzdělávání, profesního i kariérního růstu
  • možnost zdarma navštěvovat benefiční a kulturní akce Domova sv. Josefa

 

 

  

Poradna - onmouseout

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031