VOLNÁ MÍSTA - ošetřovatel, sanitář, pracovník v soc.službách

Požadavky na pracovní pozici:

  • empatický vztah k lidem, schopnost porozumět a pomáhat
  • spolehlivost
  • ochota vzdělávat se
  • schopnost týmové práce
  • čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

  • celodenní péče o hendikepované klienty, kteří mají různě omezenou hybnost horních a dolních končetin, intelekt i schopnost komunikace zůstávají zachovány
  • pomoc s oblékáním, hygienou, podáváním stravy atd.
  • přesuny pomocí transportního zařízení
  • práce v nepřetržitém režimu, 12-hod. směny denní a noční, 7 - 19 hodin, na plný úvazek cca 14 směn za měsíc. Možnost sloužit pouze denní směny 7 - 19 hod. Práce na zkrácený úvazek = menší počet 12-hod.směny

Nabízíme:

  • příjemné a klidné pracovní prostředí v nízkokapacitním zařízení s rodinnou atmosférou
  • menší kolektiv
  • vstřícné jednání s ohledem na individuální potřeby a požadavky zaměstnance - částečné úvazky, HPP i DPP
  • podpora profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • obědy (výběr ze 3 jídel) za symbolickou cenu
  • po zapracování firemní benefity až do výše 12.000,- Kč - příspěvek na dovolenou, masáž, sport, kulturu, aktivity dětí atd.
  • 25 dní dovolené
  • možnost prohlídky pracoviště

Nástupní plat:

  • 18 - 20.000,- Kč plus odměny

Více informací:

Pomáhejte s námi!

Kalendář

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031