VOLNÁ MÍSTA - ergoterapeut/ergoterapeutka

Požadavky na pracovní pozici:

  • vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru
  • empatický vztah k lidem, schopnost porozumět a pomáhat
  • spolehlivost
  • ochota vzdělávat se
  • schopnost týmové práce
  • čistý trestní rejstřík

Pracovní náplň:

  • provádí ergoterapeutická vyšetření, hodnocení a nácvik běžných denních činností
  • sestavuje krátkodobý a dlouhodobý plán terapie
  • provádí individuální a skupinové terapie
  • provádí rehabilitaci kognitivních funkcí a nácvik komunikačních a sociálních dovedností
  • doporučuje kompenzační a technické pomůcky
  • spolupracuje v rámci multidisciplinárního týmu s lékařem, fyzioterapeutem, logopedem a psychoterapeutem

    Nabízíme:

  • nástupní plat dle dohody
  • příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaném areálu
  • přátelský kolektiv
  • týden dovolené navíc
  • po 6 měsících možnost čerpání benefitů na rekreaci, vzdělávání, kulturu, volný čas atd. až do výše 16.500 Kč
  • možnost dotovaných obědů (20 Kč)
  • podpora dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

Více informací:

Pomáhejte s námi!

Kalendář

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031