Top dárci Domova (dárce roku a dárci měsíce)

DÁRCE ROKU 2018

Philip Morris ČR a.s.

Společensky odpovědná firma, Philip Morris ČR a.s., podpořila významným příspěvkem projekt CITAK, Centrum informačních technologií a alternativní komunikace pro nemocné roztroušenou sklerózou. Takto nemocní mohou nyní kompenzovat ztrátu hybnosti končetin a znovu používat nejen počítač, ale i další přístroje ve svém okolí. Stávají se více soběstačnými a mohou se tak opětovně zapojit do společnosti.

Philip Morris ČR a.s. dále podporuje také Sociální podnik Pro-Charitu s.r.o. významným odběrem sirupů Camellus v podobě vánočních dárků pro své zaměstnance. Takto přispívá k integraci zdravotně a sociálně vyloučených osob do pracovního procesu.

Upřímně děkujeme a přejeme naší zemi více organizací s takovým přístupem ke společenské odpovědnosti, s přístupem charakteristickým opravdovou pomocí těm, kteří pomoc potřebují.

 

DÁRCI MĚSÍCE V ROCE 2018 

Siemens, odštěpný závod Nízkonapěťová spínací technika, s.r.o.

DÁRCE MĚSÍCE KVĚTEN, ČERVEN 2018

Siemens, odštěpný závod Nízkonapěťová spínací technika, s.r.o. (Trutnov), dlouhodobě podporuje mnoho aktivit Oblastní charity Červený Kostelec. Jedná se nejen o významnou finanční podporu nemocných roztroušenou sklerózou v Domově sv. Josefa prostřednictvím grantů a účasti na závodech Runczech, ale také o podporu znevýhodněných pracovníků Sociálního podniku Pro-Charitu v podobě odběru sirupů Camellus a dodavatelské spolupráce (montáže). Velmi si vážíme, že se v našem regionu nachází firma se společenskou odpovědností na tak vysoké úrovni a upřímně za to děkujeme.

 

Global Collect s.r.o.

DÁRCE MĚSÍCE LEDEN,ÚNOR 2018

Společnost Global Collect s.r.o. se věnuje správě pohledávek a je významným partnerem Domova sv. Josefa. Bez jejich podpory by nebylo možné zajisti ročně více než 200 zdravotních rehabilitačních pobytů pro vážně nemocné roztroušenou sklerózou. Podpora společnosti Global Collect s.r.o. dává více než 200 lidem s vážným hendikepem naději na lepší zdravotní stav. Velmi si této pomoci vážíme.

  

   

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031