Stáže a praxe - zdravotní služby

Na koho se mám obrátit?

Obraťte se emailem na stážovou sestru, paní Andreu Jiřičkovou
(jirickova@dsj-zirec.cz)

Co mám uvést do emailu?

Určitě nevynechejte své jméno, název a adresu školy, do které chodíte, požadovanou délku praxe a její termín, případně také požadavek na ubytování v areálu Domova.

Můžu se u vás během stáže stravovat?

Ano. Pro dojíždějící nabízíme obědy, pro ubytované také snídaně a večeře. Vše je třeba si objednat den předem (pouze v den příjezdu lze oběd objednat do 8:00). Více informací o stravování ZDE.

Nabízíte také ubytování pro stážisty?

Ano. Ubytování Vám nabídneme v jednolůžkových pokojích v Zahradním domku. Pokoje jsou vybaveny lůžkovinami, na patře je k dispozici elektrický vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a lednice.

Jak stáž probíhá?

Při Vaší praxi v domově je Vám k dispozici odborník z oboru. Ten se vynasnaží, aby pro Vás byla praxe skutečně přínosná. Konkrétně, aby byla přínosem pro vás ve vztahu k oboru Vašeho studia a k Vašemu profesnímu růstu.
Na začátku, na konci a podle Vaší potřeby i v průběhu praxe si při společném setkání určíte priority, sladíte očekávání Vaše, školy a našeho pracoviště. Stanovíte plán praxe a budete ho průběžně reflektovat. Při závěrečném setkání zhodnotíte přínosy praxe pro Váš profesní rozvoj, možnost dalšího růstu, silné a slabé stránky ve vztahu k práci s těžce nemocnými.
Zároveň jsou zkušenosti praktikanta zpětnou vazbou pro naše zařízení a slouží ke zkvalitňování námi poskytovaných služeb.

Jak se mám na stáž připravit?

Stanovte si již před vstupem do zařízení, proč na praxi do domova jdete. Co se chcete naučit? Co zjistit? Čeho se obáváte? Na co se těšíte? Jak by praxe měla probíhat, abyste na jejím konci měli pocit užitečně prožitého času. Mějte při tom na paměti i požadavky Vaší školy. Tyto body si můžete projít jen v hlavě, ale je lepší je sepsat na papír.

Co si mám vzít za oblečení?

Vezměte si světlé kalhoty a tričko (možnost i zapůjčit) a také vlastní obuv.

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

Odborná poradna
pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby

Akce pro klienty
divadlo, kino, nákupy, výlety, koncerty, ...

Vzdělávací semináře

pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby.

Neváhejte, přihlaste se!

Koncert Anny K

Srdečně vás zveme na benefiční koncert zpěvačky Anny K. Koná se v náchodském Beránku 7.12.2021 od 19:00 hod. Vstupenky jsou již v prodeji!

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031