Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Darujte O Domově

Společně na cestě: Personální ředitelka Skupiny VINCI Construction CS nám předala klíčky od nového auta

„Díky tomu, že máme speciálně upravený automobil, mohou klienti i vícekrát za pobyt vyrazit za kulturou,“ říká Dominik Melichar, vedoucí Domova sv. Josefa.

Publikováno: 8. 6. 2024

eurovia vinci predani vozidla zirec domov sv josefa  030

Klíčky do jeho rukou předala za účasti klientů personální ředitelka Skupiny Erika Kohoutová a hned se uskutečnila první jízda na nedaleký hospital Kuks.

Aby se vozíčkáři do Fordu Transit dostali, nechala ho Skupina VINCI Construction CS přestavět. Nyní se do auta vejdou až čtyři hendikepovaní s elektrickým vozíčkem. „Někteří naši klienti se do kina, divadla nebo na koncert dostanou pouze při pobytu v Domově sv. Josefa. Je to pro ně výjimečná událost. I proto se k nám tak rádi vracejí,“ vysvětluje Jitka Holcová, která pro klienty připravuje kultuní zážitky. 

eurovia vinci predani vozidla zirec domov sv josefa  040

„S Domovem spolupracujeme už od roku 2018. Nejprve jsme pomohli se stavebními úpravami okolí a nádvoří. O rok později jsme uspořádali sbírku mezi zaměstnanci, která pomohla pořídit 16 nových atypických oken. Nyní připravujeme druhou darovací smlouvu na zajištění a zkvalitnění péče o nemocné v tomto zařízení,“ popisuje Iveta Štočková, tisková mluvčí VINCI Construction CS, společné aktivity. 

„Moc vám za Domov sv. Josefa děkujeme, protože především díky vám můžeme našim klientům poskytovat služby v tak vysoké kvalitě. “

Jan Staněk Jan Staněk
Vedoucí péče o dárce, komunikace a projektů

Zajímá Vás, jaké zážitky jsme pro klienty připravili v měsíci červnu a kam se novým autem podívají? Podívejte se na aktuální Kulturní menu.

Chci vědět víc

Líbí se vám článek? Roztrušte to dál

Na e-mail Na Facebook Na Twitter Na LinkedIn

Další články