Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Roztroušený magazín

Vyberte co vás zajímá:

Koncert sopranistky Jany Veberové podpoří Domov sv. Josefa

Koncert sopranistky Jany Veberové podpoří Domov sv. Josefa

Zveme vás na koncert Jany Veberové, jehož výtěžek podpoří Domov sv. Josefa. Jana Veberová u nás vystupovala na Svatoanenských slavnostech a na její letošní koncert se pojedou do Kuksu podívat i klienti Domova sv. Josefa.

Děkujeme za hlasy, příště to určitě vyjde

Děkujeme za hlasy, příště to určitě vyjde

Někdy to prostě nevyjde. 3 098 hlasů nestačilo, abychom získali nové terapeutické lehátko pro nemocné ereskáře. Ale my se nevzdáváme, protože příště to s vámi určitě dáme!

Bylinkobraní (24. září)

Bylinkobraní (24. září)

Zveme vás na oblíbené zářijové Bylinkobraní. V neděli 24. září na vás v areálu Domova sv. Josefa bude čekat Bylinková zahrada Josefa Kamela, přednášky o houbách a permakultuře, hudební vystoupení a prodej bylinkových a řemeslných výrobků.

Svatoanenské slavnosti obrazem

Svatoanenské slavnosti obrazem

Jak vypadal dvaadvacátý ročník oblíbené benefiční slavnosti? Nechyběl tradiční řemeslný jarmark, skvělé pochoutky ani vystupující na několika pódiích. Navíc jsme odstartovali sbírku Chytré byty pro blbou nemoc, která pomůže nemocným roztroušenou sklerózou.

Netradiční dovolená letos pošesté

Netradiční dovolená letos pošesté

I letos jsme měli v Domově sv. Josefa týdenní návštěvu dobrovolnic z Prahy. Kdysi to začalo jako oficiální mezinárodní spolupráce zaštítěná organizací CISV. Dnes je to skupina kamarádek, které si vezmou dovolenou a přijedou pomáhat v týdnu před největší prezentační a benefiční akcí Svatoanenskými zahradními slavnostmi. Letos pošesté.

Video: Chůze s kompenzačními pomůckami Přehrát video

Video: Chůze s kompenzačními pomůckami

Dnes se s kamerou podíváme na kompenzační pomůcky. „Ukážeme vám různé druhy pomůcek a uvidíte i nácviky chůze," přibližuje obsah videa vedoucí fyzioterapie Dana. Vše vám předvedou nejprve terapeutky a pak i samotní klienti Domova sv. Josefa.

Výroční zpráva 2022

Výroční zpráva 2022

Podívejte se do nové výroční zprávy, co jsme za loňský rok dokázali. Významné události, aktivity, projekty, ekonomické údaje a zprávy ze všech středisek Oblastní charity Červený Kostelec.