Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Roztroušený magazín

Vyberte co vás zajímá:

Chci jednou zase tančit

Chci jednou zase tančit

Odlehčovací služba v Domově sv. Josefa není jen místo, kam by si lidé s roztroušenou sklerózou přijeli oddechnout, jak by se podle názvu mohlo zdát. Díky pravidelnému cvičení zlepšují svůj zdravotní stav. O tom, jak to na odlehčovací službě chodí, se rozpovídala paní Aneta, jedna z mnoha spokojených klientů. 

Co se dá stihnout za rok? Neuvěřitelně moc

Co se dá stihnout za rok? Neuvěřitelně moc

Letos, v roce 2022, to byla jízda. I díky neutuchající podpoře dárců, příznivců a podporovatelů poskytli 19 239 hodin cvičení a poradenství nemocným a pomohli 826 lidem. Podívejte, co jsme i díky vám dokázali v letošním roce.

Stavíme chytré byty. První ereskáře přivítají za rok

Stavíme chytré byty. První ereskáře přivítají za rok

Rekonstrukce za desítky milionů promění zchátralý dům v Žirči na moderní pavilon pro nemocné roztroušenou sklerózou. Vzniknou v něm chytré byty a odlehčovací služba. Přestavba skončí na jaře 2024.

Prestižní Cena Evropské komise putuje do Domova sv. Josefa

Prestižní Cena Evropské komise putuje do Domova sv. Josefa

Domov sv. Josefa získal Cenu Evropské komise za udržitelný rozvoj za dlouhodobý přínos pro lehčí život s roztroušenou sklerózou! Z 326 projektů jsme se dostali mezi 5 finálových a díky hlasování mnoha z vás, jsme se stali absolutními vítězi.

Video: Dlouhodobý pobyt v Domově sv. Josefa Přehrát video

Video: Dlouhodobý pobyt v Domově sv. Josefa

S kamerou jsme se podívali do našeho „domova pro osoby se zdravotním postižením“. Za dlouhým názvem se skrývá služba dlouhodobého pobytu pro ereskáře. Uvidíte, jak to vlastně v Domově sv. Josefa vypadá a navíc se dozvíte, jak o službu požádat.