Nad dopisy návštěvníků

Nad dopisy návštěvníků

Přečtěte si dopis od návštěvníků, kteří byli ubytovaní v zahradním domku. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Tyto řádky všechny moc potěšily. Děkujeme!

 

Vážená a milá paní Petříková,

hlásíme vám, že jsme v pořádku doma.

Píšeme však hlavně proto, že chceme ještě jednou za všechno poděkovat. Především vyjádřit nesmírný obdiv vám i všem vašim zaměstnancům. Seděli jsme v parku, viděli jsme je společně s pacienty v kavárně, na koncertě a žasli nad jejich vlídností, trpělivostí a přístupem vůbec. Nakonec i k nám se všichni při letmých setkáních chovali jako ke "svým". Bylo to moc milé. Hovořili jsme i s několika pacienty a byli překvapeni jejich vztahem i osobní pohodou. A na tom všem, neobvyklé pohodě a míru, které zde vládnou, máte nesmírnou zásluhu vy všichni. 

Je toho hodně, co se dá u vás obdivovat a co působí tak příjemně i na člověka, který přijde zvenku. Například i při obrovské rozloze areálu všude pořádek, ty stovky či tisíce opečovaných rostlinek a další nevzpomínáme, protože výčet by byl velmi dlouhý. Rádi se k vám budeme vracet, pokud to bude možné. Máme vás všechny rádi a jsme vděční, že jsme mohli Domov sv. Josefa a jeho obyvatele i zaměstnance poznat. A vám, milá paní Petříková, jsme vděční, že jste nám to umožnila.

S láskou Ji + Li Horklovi

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

Odborná poradna
pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby

Akce pro klienty
divadlo, kino, nákupy, výlety, koncerty, ...

Vzdělávací semináře

pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby.

Neváhejte, přihlaste se!

Koncert Anny K

Srdečně vás zveme na benefiční koncert zpěvačky Anny K. Koná se v náchodském Beránku 7.12.2021 od 19:00 hod. Vstupenky jsou již v prodeji!

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031