Kostel je odjakživa místem, kde se můžeme usebrat, zahodit každodenní starosti, přiblížit se k Bohu. Kostel je však také místem setkávání lidí a krásný prostor pro pořádání kulturních akcí. Jednou z nich je i Noc kostelů. Ta žirečská proběhla 28.5.2021 a stálo to za to.

Camino na kolečkách se vedle celovečerního dokumentu dočkalo i knižní podoby – kniha Jana Duška a Lenky Stránské.

Na benefiční koncert Pavla Šporcla konaný v krásném jaroměřském divadle jsme dostali pozvání od DSJ. Moc jsme si toho považovaly (žádný muž – dobrovolník, tuším, na koncertu nebyl) a ze své VIP 5. řady jsme měly vše jako na dlani.

Chtěla bych se s Vámi podělit o zážitky pro mě mimořádného dne. Jsem klientka trvalého pobytu v Domově sv. Josefa a pro mě je jeden den podobný tomu druhému jako vejce vejci.

Vážení přátelé,
dne 4.3. mne pozvala má neteř Mgr. Magda Sedláčková na akci MARS ve vašem Domově sv Josefa. Napsala jsem u jejího jména i titul, protože jsem na ni hrdá, že i s diagnozou RS dokázala čelit náročnému studiu a uspět.

Vážená paní Hospodková,

děkujeme za přiložený bulletin a pravidelné informace o Vašem zařízení, jehož jsme příznivcem. V této souvislosti bych Vám chtěla ještě jednou poděkovat, že jste mého pana vedoucího a mě dopsala na seznam účastníků nedávné konference o RS.

HLEDÁ SE 16 TISÍC - výzva pro všechny lidi s ereskou i bez ní Expedice Nadačního fondu IMPULS vyráží 28. září na „spanilou jízdu“ po 16 českých a moravských městech.

pani Holcová

srdečne vás zdravím a váš pozdrav vo vestibule Domova „ zdravím Slovensko“ bol super!  Chcem vám napísať o mojich dojmoch zo soboty v deň Svatoanenských slavností. Cesta bola vyborna, soferoval prevazne moj syn.

Jmenuji se Helena Svobodová, jsem z Českých Budějovic a do rehabilitačního zařízení Domova sv. Josefa jezdím již od roku 2008. I přes velkou vzdálenost mezi Českými Budějovicemi a Žirči - téměř 300 km nelituji potíží, které mám při cestování na delší vzdálenost.

 

Vážení a milí, srdečně Vás zdravím a přeji hezký den. Měla jsem to štěstí a mohla se účastnit 11. ročníku Svatoanenských slavností pořádaných Vaším domovem. Za Vaši péči a obětavost, s jakou se věnujete nemocným s roztroušenou sklerozou Vám patří velké díky.

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

Odborná poradna
pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby

Akce pro klienty
divadlo, kino, nákupy, výlety, koncerty, ...

4. Konference o roztroušené skleróze

program, registrace na konferenci

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930