Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Oční jóga pomáhá klientům posílit a uvolnit oční svaly

Po dvou letech opět nabízíme klientům Domova sv. Josefa oblíbenou oční jógu. Cvičení vede zkušená lektorka Marie Komárková.

Publikováno: 8. 5. 2024

IMGP1070 (1)

Marie Komárková se zaměřuje na posílení a uvolnění očních svalů prostřednictvím série jednoduchých cvičení. Pravidelné opakování může přinést osvěžení unaveným očím a zlepšit ostrost zraku. Lekce oční jógy budou probíhat do konce roku, a to díky Nadaci Plné vědomí

Pro lidi s roztroušenou sklerózou je jóga ideální pro svoji pomalost při provádění cviků a pro své široké možnosti. Lekce tak co do fyzického pohybu může být klientům ušitá na míru. Správné cvičení pomáhá nemocným zlepšit koordinaci, rovnováhu a celkovou stabilitu. Dechové a meditační techniky zase pomohou uvolnit mysl a odreagovat se. 

Nadační fond pomáhá znevýhodněným skupinám k prožitku přítomnosti, laskavosti, radosti a s péčí o duševní a fyzické zdraví pravidelným cvičením jógy a meditace. Jeho cílem je pomáhat prostřednictvím cvičení jógy a všímavosti sociálně potřebným skupinám. Vede lidik rozvoji sebepoznání a snaží se tak zlepšovat kvalitu jejich života. 

4287_logo-nadace-plne-vedomi-vertikalni

 

Líbí se vám článek? Roztrušte to dál

Na e-mail Na Facebook Na Twitter Na LinkedIn

Další články