Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

O Domově

Roztrušte to dál! Máme nový web

Spustili jsme nový web Domova sv. Josefa. Stojí za ním rok práce, hektolitry vypité kávy a stovky hodin kodérů, grafiků i textařů. Při jeho tvorbě jsme dbali na přehlednost, minimalismus a snadnost užívání.

Publikováno: 9. 5. 2023

Web se obrací na dvě hlavní cílové skupiny – sekce Potřebuji pomoci se zaměřuje na nemocné roztroušenou sklerózou a pečujicí osoby a část Darujte oslovuje dárce a podporovatele Domova sv. Josefa. 

Srdcem webu se do budoucna stane Roztroušený magazín s instruktážními videi, články o naší péči o nemocné, příběhy klientů a novinkami z Domova sv. Josefa i ze světa roztroušené sklerózy.

Přívětivé rozhraní webu je lehce ovladatelné i pro ereskáře, kteří mají problém s jemnou motorikou.

„Spolu s webem vznikl i zcela nový a ucelený vizuální styl Domova sv. Josefa. Inspirací pro barevnou paletu nám byla místní bylinková zahrada.“

Filip Košťál Filip Košťál
PR a marketing

A nevznikl jen web. Spolu s ním jsme vytvořili i zcela nový a ucelený vizuální styl Domova sv. Josefa, se kterým se začnete potkávat i v reálném světě v podobě letáků, navigačního systému atd. Ostatně, na podzim jsme si jej už vyzkoušeli v úspěšné osvětové reklamní kampani Roztruš to dál…, která mířila nejen na nemocné, ale i na MS centra a ordinace lékařů.

Jak se vám líbí?

Zajímá nás, co si o webu myslíte. Našli jste, co jste potřebovali? Chybí vám tu něco?
Napište nám to do kratičkého dotazníku. Zabere vám to jen pár vteřin a nám tím hodně pomůžete.

Vyplnit dotazník k webu

 

 

 

Líbí se vám článek? Roztrušte to dál

Na e-mail Na Facebook Na Twitter Na LinkedIn

Další články