Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Akce

Léto mé, léto mé, jsi tu zas…

aneb Memoriál Oldy Štěpána. Ptáte se, co to je za akci? Žádná novinka, jen nový název Vítání léta.

Publikováno: 24. 6. 2024

DSC00270

Od letoška je akce Vítání jara přejmenována, neboť loni s námi ještě většinu zařídil všemi oblíbený a milovaný Olda a nečekaně krátce potom odešel a nechceme na něho zapomenout. Určitě byl s námi a to nejen na fotografii…

Setkání v zámeckém parku bylo opět milé a hezké. Naši klienti tam nebyli sami. Byli pozváni o lidé z Diakonie a Domova důchodců ze Dvora Králové, kde Arnika také působí. Za Královédvorskou Arniku všechny přivítala její zakladatelka Jana Štěpánová, která zapojila celou rodinu.

Úvodní slovo připravené od hospodářky Katky Krobotové, která musela odjet, přečetla koordinátorka Marcela Svobodová.  Za Domov sv. Josefa promluvil a také vyzdvihl přednosti Oldy, pan vedoucí Dominik Melichar, a všem upřímně poděkoval. Nejen Královédvorské Arnice, ale i také manželům Sedláčkovým, kteří zajišťují už řadu let výborné maso a zvou klienty i na jezdecké závody do Zálesí.

Vše profesionálně připraveno! Stánky, židle, nádobí, kupa výborného domácího cukroví, káva, klobásky, vepřík na grilu, pivo, kofola, voda – co hrdlo ráčil. Vždy velmi oceňuji, že na nic nezapomenou. Ani na ubrousky, ani na škopek na mytí nádobí!  

„Léto mé, léto mé, já tě vítám…. Budiž pochváleno a ať se nám tento způsob léta zdá poněkud šťastným.“

Jitka Holcová Jitka Holcová
volnočasové aktivity

Za Královédvorskou Arniku nesmíme opomenout poděkovat i chlapům z „pracovní party“ sídlící v Domově sv. Josefa za přípravu nejen elektřiny. Děkujeme též obci Vítězná za zapůjčení stanů.

K příjemnému odpoledni hrála kapela Spektrum, rockoví znalci to ocenili. Děkujeme!

I počasí vyšlo (den před akcí vypadalo strašidelně) a tak tady máme léto a myslím, že řádně jsme ho přivítali. Klienti měli radost a vypadali spokojeně a to byl hlavní cíl.  

Na radost je léčivá bylinka Arnika. Královédvorská Arnika dvojnásob. Děkujeme za každého klienta zvlášť!

Za Domov sv. Josefa
Jitka Holcová 

Líbí se vám článek? Roztrušte to dál

Na e-mail Na Facebook Na Twitter Na LinkedIn

Další články