DARUJTE / KOMMO

Kommo 

KOMMO je kompenzační a zábavné cvičení pro mozek i tělo, které vás vrátí zpátky do správných kolejí. Mentálně i fyzicky. Navíc díky cvičení KOMMO podpoříte nemocné roztroušenou sklerózou.

KOMMO se narodilo v Žirči 

KOMMO je společné dítě Domova sv. Josefa a agentury VMLY&R. Jednoho krásného letního odpoledne u džbánku bylinkového sirupu u nás ve Dvoře Králové nad Labem jsme společně začali přemýšlet, jak spojit podporu zdravého životního stylu s pomocí nemocným, kteří trpí neurologickým onemocněním. A o několik měsíců později se zrodilo KOMMO.

KOMMO vám pomůže

Je to zábavné, překvapivě jednoduché, ale přitom maximálně účinné cvičení pro veřejnost. Vychází z letité zkušenosti našeho týmu terapeutů, kteří denně cvičí s nemocnými trpícími neurologickými potížemi. Systém cviků je prověřený profesionály ze světa fitness a obohacený artisty z cirkusu. Je to zkrátka nejzábavnější posila proti civilizačním nemocem.

Pro koho je KOMMO

Komu se KOMMO nejvíc doporučuje:
– kancelářským pracovníkům, kteří tráví příliš mnoho času sezením u počítače
– sportovcům, kteří nadměrně využívají jednu stranu těla
– povoláním, která tráví dlouhé hodiny na nohou bez odpočinku
(kadeřníci, číšníci apod.)
– zkrátka všem s nevyváženými pohybovými zvyky
– pacientům v raných stádiích roztroušené sklerózy 

 

Cvičíte-li KOMMO,
podporujete dobrou věc

Veškerý výtěžek ze cvičení KOMMO a prodeje předmětů putuje na péči o vážně nemocné roztroušenou sklerózou. Každým cvikem tak pomáháte nejen sobě, ale i těm, kteří se bez pomoci ostatních neobejdou. Lidé s roztroušenou sklerózou totiž potřebují pravidelně cvičit pod dohledem terapeutů, aby mohli být více soběstační. 
 
Když budete cvičit vy, zacvičí si i oni.
Jaké jsou možnosti podpory?

 


Kupte si Kommo

Zaregistrujte se na nejbližší cvičení nebo si vyberte ze seznamu produktů značky KOMMO. 100 % z nákupu putuje na pomoc nemocným roztroušenou sklerózou.

KOUPIT KOMMO >

 

už brzy!


Darujte Domovenku

Chcete pomoci, ale nebudete cvičit KOMMO? Pak je Domovenka jasnou volbou. Domovenka je poukaz na 1 hodinu cvičení pro nemocného roztroušenou sklerózou. Vy darujete, my pomůžeme k větší soběstačnosti.

KOUPIT DOMOVENKU >

 

1 Domovenka = 290 Kč 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930