Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Kommo

Zábavné cvičení pro tělo i mysl

Kommo

KOMMO je kompenzační a zábavné cvičení pro mozek i tělo, které vás vrátí zpátky do správných kolejí. Mentálně i fyzicky. Navíc díky cvičení KOMMO podpoříte nemocné roztroušenou sklerózou.

KOMMO vychází z know-how odborníků, kteří se věnují zkoumání pohybů u různých typů neurologických poruch.

KOMMO je adaptace těchto praktik pro širokou veřejnost – prověřené profesionály ze světa fitness a obohacené prvky pro simultánní zapojení těla a mozku ze světa novodobého cirkusu.

KOMMO se narodilo ve Dvoře Králové

KOMMO je společné dítě Domova sv. Josefa a agentury VMLY&R. Jednoho krásného letního odpoledne u džbánku bylinkového sirupu u nás ve Dvoře Králové nad Labem jsme společně začali přemýšlet, jak spojit podporu zdravého životního stylu s pomocí nemocným, kteří trpí neurologickým onemocněním. A o několik měsíců později se zrodilo KOMMO.

KOMMO vám pomůže

Je to zábavné, překvapivě jednoduché, ale přitom maximálně účinné cvičení pro veřejnost. Vychází z letité zkušenosti našeho týmu terapeutů, kteří denně cvičí s nemocnými trpícími neurologickými potížemi. Systém cviků je prověřený profesionály ze světa fitness a obohacený artisty z cirkusu. Je to zkrátka nejzábavnější posila proti civilizačním nemocem.

Co je KOMMO?

KOMMO je kompenzační a zábavné cvičení pro mozek i tělo, které vás vrátí zpátky do správných kolejí. Mentálně i fyzicky. Je to zkrátka nejzábavnější posila proti civilizačním nemocem.

Více o cvičení Kommo

Pro koho je KOMMO

Komu se KOMMO nejvíc doporučuje:

  1. kancelářským pracovníkům, kteří tráví příliš mnoho času sezením u počítače,
  2. sportovcům, kteří nadměrně využívají jednu stranu těla,
  3.  povoláním, která tráví dlouhé hodiny na nohou bez odpočinku
    (kadeřníci, číšníci apod.),
  4. zkrátka všem s nevyváženými pohybovými zvyky,
  5. pacientům v raných stádiích roztroušené sklerózy.

Cvičíte-li KOMMO,
podporujete dobrou věc

Veškerý výtěžek ze cvičení KOMMO a prodeje předmětů putuje na péči o vážně nemocné roztroušenou sklerózou v Domově sv. Josefa ve Dvoře Králové nad Labem.

Každým cvikem tak pomáháte nejen sobě, ale i těm, kteří se bez pomoci ostatních neobejdou. Lidé s roztroušenou sklerózou totiž potřebují pravidelně cvičit pod dohledem terapeutů, aby mohli být více soběstační. Cvičení je totiž nejlepší terapií proti roztroušené skleróze.