Masopust z obýváku

16.2.2021 14:00 16.2.2021 15:00

Zákadní umělecká škola F.A.Šporka Jaroměř Vás tímto zve na "MASOPUST Z OBÝVÁKU" aneb 14. ročníku jaroměřského masopustu se nevzdáme! Masopustní veselici si můžete pustit na odkazu níže, zazpívat si společně s mladými talentovanými hudebníky a vzpomenout při tom na náš Domov sv. Josefa.


Masopustního veselí se nevzdáme

Abychom sebe ani naše věrné diváky neochudili o masopustní veselí, přesunuli jsme masopust do domácností, do kuchyní, dětských a obývacích pokojů, do zahrádek a na dvorky a těšíme se! 

 

Kde a kdy?

Video z domácí tvorby žáků a učitelů hudebního a literárně dramatického oboru spustí naleznete na následujícím odkazu.

>> CHCI ZAŽÍT MASOPUSTNÍ VESELÍ <<


Pro Naši i Vaši radost! - na podporu potřebných s RS

A pokud byste chtěli i letos, jako v minulých ročnících, tu pěknou chvilku s námi koledou odměnit, najdete u videa odkaz, jak. Každoročně částku z masopustního koledování věnujeme klientům Domova sv. Josefa v Žirči. Udělejme to i letos! Děkujeme, že se podíváte!

Podpořím Domov sv. Josefa v rámci masopustu →
  číslo účtu: 9999666/0300
  ✔
variabilní symbol: 7832

Masopust 2021 - plakátek

Masopust v Jaroměři pro Domov sv. JosefaTakto jsme si všichni mohli vychutnat Masopust v minulých letech. Tradičně den před tzv. Popeleční středou.

Masopust v Domově sv. Josefa 2020Následující sobotu přijeli hudebníci vždy také k nám do Žirče, aby potěšili samotné klienty s roztroušenou sklerózou a předali jim výtěžek.