Adventní online koncert Jana Smigmatora

Adventní online koncert Jana Smigmatora
Adventní kulturní dění ožije jedinečným benefičním koncertem předního jazzového a swingového interpreta, Jana Smigmatora. Koncert se uskuteční on-line, přímým přenosem z Hankova domu ze Dvora Králové n. L.. Sledovat jej mohou lidé po celé ČR , a to v úterý 15. 12. 2020 od 16,30 hod na Youtube kanálu Domova sv. Josefa, případně na www.ZvicinaTV.cz.


Odkaz na živé vysílání koncertu Jana Smigmátora, v úterý 15.12. od 16:30:

Živé vysílání koncertu

Jana Smigmatora


Pro radost nemocných, zdravotníků i dárců

Jan Smigmator podpoří svým vystoupením hned několik dobrých věcí najednou. Koncert se koná na podporu klientů a zdravotníků v Domově sv. Josefa v Žirči. Dále je určen pro obyvatele Domova důchodců a klienty Pečovatelské služby ve Dvoře Králové n. Labem. Věnován je také všem, kteří se každodenně starají o nemocné či nemohoucí. V neposlední řadě chceme koncertem poděkovat všem laskavým dárcům, kteří podporují péči o nemocné roztroušenou sklerózou.

Obyvatelé zmíněných domovů budou mít k dispozici, umožní-li to jejich aktuální situace a opatření, živé vysílání na svých společenských místnostech, kde si budou moci vychutnat hudební zážitek společně. Klienti a pacienti v karanténě mohou sledovat koncert živě na svýt tabletech či mobillních telefonech. A kdo by nestihl živé vysílání, může si později pustit záznam vystoupení.


Buďte IN, buďte ON - společně podpoříme potřebné

Pojďme společně v dobro přeměnit to horší, co nám současná doba přináší. I kultura on-line může být zážitek, který prožijete společně s rodinou, blízkými, dobrým jídlem a pitím. Jednoduše v čas koncertu klikněte na uvedený odkaz a vychutnejte krásné hudební adventní pohlazení.

V rámci koncertu i mimo něj je možné připojit se k výzvě "5000 DOMOVENEK do Vánoc", a podpořit tak lepší život pro lidi s roztroušenou sklerózou. 

Darujte Domovenku na:
www.domovenka.cz

domovenka_horizontalni

 

Děkujeme všem partnerům

Hlavními organizátory koncertu jsou Spolek pro Dvorek z. s. a Domov sv. Josefa v Žirči. Koncert se koná za finanční podpory města Dvůr Králové, Královéhradeckého kraje a dalších partnerů uvedených v propagaci.
online_adventni_koncert

  

Poradna - onmouseout

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031