Kalendář akcí

!!!AKCE PRO VEŘEJNOST!!!
V rámci projektu "Vzkříšené varhany Královéhradeckého kraje" vystoupí Prof. Václav Uhlíř - varhany a Jakub Hrubý - baryton.
https://www.youtube.com/watch?v=lG3DvYqIV_0
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Hlavní hvězdou večera je čtveřice mladých cellistů Prague Cello Quartet, a kdo je slyšel hrát, toho učarují:-) svým talentem, šarmem, vtipem. Zazní klasické, filmové a rockové melodie. Těšíme se!!!
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
S dobrovolníky firmy ČEZ se plánujeme vydat do hor. Klientům se jentak nepoštěstí strávit většinu dne na čerstvém vzduchu.  
Snad nám bude přát i počasí a klienti si přijdou na své...Děkujeme!
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Naše obětavá Arnika s námi opět přivítá nové roční období - nastávající podzim. Abychom nebyli smutní, že léto již končí, určitě nás rozveselí svým programem (chystají se bubeníci) a svými kulinářskými specialitami. Díky!
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Již podruhé se vypravíme s klienty na celodenní výlet, tentokrát do Hořic - města kamenné krásy. Cílem bude prohlídka centra, sochařské parky, Nebude chybět dobrá restaurace:-) To vše díky firmě Merck. Děkujeme!!!
!!!AKCE PRO VEŘEJNOST!!!
Smíšený sbor Jitro z Hradce Králové plánuje koncert a chce tak vstupným podpořit nemocné RS. Domov sv. Josefa je pozván jako host. Vstupné dobrovolné. MOC DĚKUJEME♥

  

   

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   

Září 2020

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930