Kalendář akcí

!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Naši kolegové z Červeného Kostelce pozvali naše klienty na koncert duchovní středověké hudby v podání Schola Gregoriana Pragensis. Koncert se uskuteční na počest slavnostního otevření nového denního stacionáře v Červeném Kostelci.
Děkujeme!
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Další z vyhlídkových letů pro naše klienty, které jsem dostali jako dárek pro 48 klientů od pana Josefa Mokrého, člena Aeroklubu Žireč. Tato akce je pro naše klienty přímo "bomba" a prožívají nezapomenutelné zážitky. Díky moc♥
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Na výlet do Nového města nad Metují a do Pekla se mohou naši klienti vydat díky firemním dobrovolníkům v rámci GIVE§GAIN. Tentokrát nás doprovodí ženy z Kooperativy až z České Třebové! Trasu naplánovala erudovaná průvodkyně, naše dobrovolnice z Jilemnice-Katka. Díky všem♥
!!!AKCE PRO KLIENTY!!! a dobrovolníky
Naše obětavá Arnika nám připravila na začátku léta odpoledne plné kultury, dobrého jídla, milých sdílení a sluníčka.
Jejich obětavost snést modré z nebe našim klientům je po 18 letech neuvěřitelná a marně se hledají slova.
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
V rámci kulturního programu na přehradě Les Království bychom rádi navštívili divadelní představení s hlavními představiteli rolí Simonou Stašovou a Petrem Nárožným. Tato akce pod širým nebem patří ke koloritu právě přivítaného léta.:-)
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Po delší době opět navštívíme stálou scénu v Hankově domě. Tentokrát to bude "Chvála bláznovství" - komediální příběh o dvou přátelích, jež spolu sdíleli pokoj v ústavu pro duševně choré. Hrají: Martin Hofman, Filip Blažek. Michal Slaný, Šárka Opršálová, Lenka Zahradnická a j.

  

   

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   

Červen 2020

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930