Kalendář akcí

-AKCE PRO KLIENTY-
Krásné odpoledne strávené v Jezdeckém klubu s pohledem na koně, závodící v parkuru. Pozval nás klub i dobrovolnický spolek Arnika. Ta zas přichystá něco na zub. Děkujeme Klubu i Arnice za pozvání!!!
- AKCE PRO KLIENTY-
Komedie o pařížském dobrodružství sympatického venkovana ze zapadlého provinčního městečka. V hlavní roli Petr Nárožný.
Divadelní agentura HARLEKÝN Praha
- AKCE PRO KLIENTY-
Tentokrát pražská firma Merck na léčiva doprovodí naše klienty na zámek Loučeň. Tam jsme ještě nebyli a tak jsme zvědavi a těšíme se...Děkujeme!
-AKCE PRO KLIENTY-
Koncert vážné hudby přední české sopranistky paní Jany Veberové. Varhanní doprovod pan Martin Strejc.
Výtěžek půjde naší neziskové organizaci. DĚKUJEME!
-AKCE PRO KLIENTY!
Až do korun stromů se podíváme s našimi klienty a to díky pražské firmě Merck, která je ochotna s jejich doprovodem. Děkujeme podruhé!  
-AKCE PRO KLIENTY-
Obětaví členové Arniky opět připravili bohatý program (trampolíny, folklórní soubor Špindleráček, živá hudba) s bohatým pohoštěním (prase na rožni, klobásky) při příležitosti vítání léta. DĚKUJEME!!!
-AKCE PRO KLIENTY-
Tentokrát do Lázní Bělohrad pojedeme za známou scénáristkou, spisovatelkou publicistkou a vydavatelkou, Halinou Pawlovskou. Těšíme se na její optimismus a humor:-)  
- AKCE PRO KLIENTY-
V rámci festivalu Divadlo Evropských regionů pojedeme do Klicperova divadla na příběh nejslavnějšího trojúhelníku všech dob v originální  adaptaci.
- AKCE PRO KLIENTY-
Nejoblíbenější akce všech nákupůchtivých klientů a to díky Arnice, která ochotně vždy zařídí dostatečný počet doprovodů. Děkujeme!
- AKCE PRO KLIENTY-
Jeden z nejpopulárnějších zpěváků současné doby zavítá na nedalekou přehradu Les Království do Štěrbovy vily. Těšíme se moc!

  

   

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   

Červen 2019

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930