Kalendář akcí

Zákadní umělecká škola F.A.Šporka Jaroměř Vás tímto zve na "MASOPUST Z OBÝVÁKU" aneb 14. ročníku jaroměřského masopustu se nevzdáme! Masopustní veselici si můžete pustit na odkazu níže, zazpívat si společně s mladými talentovanými hudebníky a vzpomenout při tom na náš Domov sv. Josefa.
Z Maratonu do Atén, nebo z Atén do Sparty? 10. ročník 24hodinového nepřetržitého cvičení na podporu lidí nemocných roztroušenou sklerózou napříč Evropou i všemi věkovými kategoriemi je TADY! Sportujte s námi proti eresce!
Konečně! První ze série plánovaných akcí je tady! V letošním ročníku Noci kostelů je přihlášeno celkem 1119 chrámů a modliteben. Kostel sv. Anny v Žirči je jedním z nich. Čeká na Vás pestrý kulturní program i meditace. Otevřena bude i bylinková zahrada. Zazní tajemná zvonkohra. Těšíme se na Vás!
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Po delší době se opět vydáme do obchodů města Dvůr Králové za "úlovky" dle představ klientů. Nákupy tradičně zakončíme v příjemné cukrárně/hospůdce. Už se moc těšíme, díky Arniko♥
!!!AKCE NEJEN PRO KLIENTY!!!
Naši příznivci a folkoví nadšenci, manželé Šimkovi z Jaroměře uspořádají bez nároku na honorář folkový koncert ve stylovém prostředí nové vzniklé scény Stříbrná podkova v Jaroměři. Výtěžek koncertu věnují na rehabilitaci našich kientů.
DĚKUJEME♥♥♥
"Putujeme pro druhé" je podtitul již 4. ročníku tradiční Benefiční poutě pro Domov sv. Josefa, kterou organizuje poutník Petr Hirsch. Staňte se na 3,5 dne poutníkem na svatojakubské cestě. Poznáte přírodní krásy Broumovska i Královédvorska a ještě přitom podpoříte nemocné roztroušenou sklerózou.
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Neúnavná a obětavá Arnika, z.s. opět připravuje oblíbenou akci Vítání léta. Z minulosti můžeme tušit, že bude myslet na potěšení duše i těla a tak se necháme překvapit a už teď se těšíme. Děkujeme!!!♥♥♥
A je to tady! Příprava jarní série vzdělávacích seminářů 2021 pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby je v plném proudu. Zahajujeme příjem přihlášek. Vstoupila do Vašeho života roztroušená skleróza? Řešíte věci, se kterými jste se dosud nepotkali? Máte plnou hlavu otázek? Neváhejte, přihlaste se!  

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930