Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

Potřebuji pomoci Videa

Video: Jak trénovat dech. Cviky na posílení svalů

Naše terapeutky natočily krátká instruktážní videa, díky kterým si můžete zacvičit ještě dnes z pohodlí vašeho domova. V tomto videu se dozvíte, jak pomocí jednoduchých dechových cviků trénovat posílení svalů.

Publikováno: 17. 8. 2021

2021-dsj-salek-domov-svateho-josefa-dvur-kralove-odborny-tym-terapie-rehablilitace-roztrousena-skleroza-IMG_4456 Přehrát video

Dech nás provází od začátku až do konce života. Dechem je možné ovlivnit různé funkce našeho těla, jako je třeba svalové napětí, sílu hlasu, polykání, ale i psychiku.

Vzpřímeně se posaďte (pokud vám to okolnosti nedovolují, můžete trénovat i v jiných polohách) a nechte se vést našimi terapeutkami a logopedkou.

Už nevíte, jak dál s nemocí?

Trápí vás roztroušená skleróza? Chcete být více soběstační? Chybí vám kvalitní péče? Pečujete o nemocné a nevíte si rady?

Odborná poradna zdarma

Video je součástí série instruktážních videí pro nemocné roztroušenou sklerózou a jejich pečující osoby. Vzniklo v rámci projektu Podpora osvěty a vzdělávacích aktivit v problematice domácí péče osob s roztroušenou sklerózou, který podpořilo Ministerstvo zdravotnictví ČR a Královéhradecký kraj.

logo-web-ministerstvo-zdravotnictvi-mzcr logo-web-kralovehradecky-kraj  

Líbí se vám článek? Roztrušte to dál

Na e-mail Na Facebook Na Twitter Na LinkedIn

Další články