VIDEOPORADNA

Instruktážní videa pro nemocné roztroušenou sklerózou

V sedmém videu představujeme odbornou sociální poradnu Domova sv. Josefa. Uvidíte jak se s námi spojit a s čím vám dokážeme pomoci.

V šestém videu se zaměříme na fyzioterapii u vás doma. Pravidelné cvičení v domácím prostředí totiž dokáže zlepšit pohyblivost, a tím i kvalitu života. 

5. instruktážní video odborné poradny se věnuje tématu příjmu potravy. Potíže s polykáním velmi často doprovází neurologická onemocnění, mimo jiné i roztroušenou sklerózu. 

Máte roztroušenou sklerózu nebo pečujete o osobu s touto nemocí? Naše psychoterapeutka Mgr. Elena Fajstavrová natočila krátké instruktážní video o důležitosti psychoterapie u nemocných roztroušenou sklerózou.

Máte roztroušenou sklerózu nebo pečujete o osobu s touto nemocí? Naše sociální pracovnice natočily krátké instruktážní video, díky kterému se ještě dnes, v pohodlí Vašeho domova dozvíte, jak a kde zažádat o příspěvek na zvláštní pomůcku.

Pečujete-li o osobu s roztroušenou sklerózou nebo máte-li sami eresku, pak je tento článek právě pro Vás. Naše terapeutky natočily krátká instruktážní videa, díky kterým si budete moci zacvičit ještě dnes z pohodlí Vašeho domova. V tomto videu se dozvíte, jak se bezpečně přesunout z vozíku na lůžko.

Pečujete-li o osobu s roztroušenou sklerózou nebo máte-li sami eresku, pak je tento článek právě pro Vás. Naše terapeutky natočily krátká instruktážní videa, díky kterým si budete moci zacvičit ještě dnes z pohodlí Vašeho domova. V prvním videu se dozvíte, jak pomocí jednoduchých dechových cviků trénovat posílení svalů.

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930