Poděkování Nadaci Active Citizens Fund

Poděkování Nadaci Active Citizens Fund

Posláním této nadace je podpořit živou občanskou společnost a jejím prostřednictvím rozvíjet stát, kde mají všichni rovné šance a zapojují se do dění ve svém okolí. 

Děkujeme nadaci Active Citizens Fund za podporu projektu „Méně administrativy, více péče nemocným roztroušenou sklerózou“

kaitlyn-baker-vZJdYl5JVXY-unsplash

Domov sv. Josefa je jediné lůžkové zařízení pro nemocné roztroušenou sklerózou v ČR. Ročně obslouží až 400 klientů. Pomoc ale potřebuje mnohem více lidí.

Tento fakt a pandemická situace nás vedli k rozvoji odborné poradny a posunu do online. Poskytli jsme již stovky hodin. Potýkali jsme se však s problémem: Chyběl nám efektivní systém pro spojení s klientem a záznam terapií.Díky zavedení software Salesforce můžeme efektivně pracovat s dárci a propojovat je s těmi, kteří pomoc potřebují.

Nadace Active Citizens Fund podpořila Domov sv. Josefa částkou 3 000 EUR.

Posláním této nadce je podpořit živou občanskou společnost a jejím prostřednictvím rozvíjet stát, kde mají všichni rovné šance a zapojují se do dění ve svém okolí. Organizace se zaměřuje na aktuální potřeby neziskového sektoru.

Heslo programu Active Citizens Fund zní „S odvahou“. Rozhodli jsme se zapojit i do této kampaně. K čemu je podle vás v dnešní společnosti zapotřebí odvaha? Kdo vás v poslední době zaujal nějakým odvážným společenským činem? Na tyto otázky již brzy odpoví Jan Staněk, vedoucí oddělení fundraisingu, jako zástupce Domova sv. Josefa.

 

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

Odborná poradna
pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby

Akce pro klienty
divadlo, kino, nákupy, výlety, koncerty, ...

Koncert Anny K

Koncert je bohužel z důvodu špatné epidemiologické situace odložen. Nový termín oznámíme co nejdříve.

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930