Oslavili jsme s vámi mezinárodní den štědrosti

Oslavili jsme s vámi mezinárodní den štědrosti

DOMOV SVATÉHO JOSEFA se připojil ke světovému dni štědrosti, zvaný Giving Tuesday s kampaňí DOMOVENKA. Tento den slavíme v České republice již šestým rokem.

Světový den štědrosti a dobrých skutků Giving Tuesday podporuje a oslavuje chuť pomáhat. Celý svět včetně Česka se v úterý 30. listopadu 2021 spojil, aby konal dobro. Giving Tuesday v Česku již od roku 2016 zastřešuje Asociace společenské odpovědnosti.

Kde se vzal Giving Tuesday

Giving Tuesday vzniklo v roce 2012 s jednoduchou myšlenkou: vytvořit den, který inspiruje lidi k tomu, aby konali dobro. Za posledních roky se tato myšlenka rozrostla v globální hnutí, které inspiruje stovky milionů lidí po celém světě k dárcovství, štědrosti a spolupráci. „Jsou to takové dřívější Vánoce. Den, kdy můžete někomu pomoci a udělat dobrý skutek. Den, kdy můžete podpořit sbírku, charitativní projekt či organizaci. Den, kdy můžete svou laskavostí a darem někomu třeba i zlepšit život,” dodává Lucie Mádlová, zakladatelka a ředitelka Asociace společenské odpovědnosti, která za Giving Tuesday v Česku od roku 2016 stojí.

Návrh bez názvu (4)

Domovenka pomáhá

DOMOV SVATÉHO JOSEFA se do Giving Tuesday zapojí tak, že Vy darujete domovenku. My zajistíme zbytek. Vyslechneme potřeby pacienta/pečující osoby. Propojíme je s odborníkem, terapeutem. Pomůžeme jim vyřešit výzvy, se kterými se potýkají. Společně pomůžeme lidem s roztroušenou sklerózou, aby mohli žít doma.

Pozitivní zprávy plné naděje nebyly nikdy tolik potřeba, jako právě nyní. Ti, kteří se chtějí do Giving Tuesday zapojit, mohou na stránce  www.domovenka.cz.

 

DARUJTE

DOMOVENKU

 

Další podrobnosti o Giving Tuesday najdete na webových stránkách Giving Tuesday (www.giving-tuesday.cz).

GT2021-obdelnik

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

Odborná poradna
pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby

Akce pro klienty
divadlo, kino, nákupy, výlety, koncerty, ...

Koncert Anny K

Koncert je bohužel z důvodu špatné epidemiologické situace odložen. Nový termín je 28.4.2022

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31