Dejte si 3km. Charitativní běh RunTour má vybrat 30 tisíc korun

Dejte si 3km. Charitativní běh RunTour má vybrat 30 tisíc korun

Dejte si taky 3km charitativní běh pro Domov sv. Josefa. 
Díky RunTour půjde celé vaše startovné na pomoc lidem s roztroušenou sklerózou, kteří si už nezaběhají. Běží se až do neděle 22. května. 

2205 runtour 1

 

 

 

Představte si, že by vám postupně ochabovaly svaly. I běžné denní aktivity jako uvařit si kávu by byly pro vás nemožné. Právě toto způsobuje roztroušená skleróza mnoha tisícům lidí. 

V květnu je mezinárodní den roztroušené sklerózy (30. května), a protože lidé z RunTour rádi přispívají na dobrou věc, spojili se s námi a přichystali charitativní běh.
Peníze vybrané za startovné půjde na Domovenky, jejichž hlavním cílem je zajistit pacientům s roztroušenou sklerózou cvičení s odborníkem a umožní jim žít doma. 

 

Cílem je vybrat 30 000 Kč
Kdy: 
16.5. – 22. 5. 2022
Kde: kdekoliv po celé ČR
Distance: 3 km běh nebo chůze (kdo chce, může i víc)
Startovné: 290 Kč (to je cena jedné Domovenky) 

Po skončení závodu vám rozešleme pozávodní e-mail s certifikátem, poděkováním a tlačítkem, kam přidáte svůj čas a fotografie z běhu. Výsledková listina ani teď nemůže chybět! :-)

2205 runtour 5

Startovní balíček

Za startovné získáte:

  • virtuální startovní číslo se svým jménem
  • bannery na sociální sítě
  • certifikát jako poděkování za účast a pomoc

2205 runtour 4

Výzva

Pojďme společně tuto myšlenku rozšířit mezi co nejvíce lidí! Čím více lidí, tím větší podporu pacienti s roztroušenou sklerózou dostanou. Hned po registraci ti přijde potvrzovací e-mail, ve kterém máš možnost vyplnit kontakt na 3 kamarády a my jim pošlete pozvánku na náš charitativní běh! Zároveň dostaneš virtuální startovní číslo a fotorámeček.

Sdílejte naši myšlenku všude, kde to jen půjde s hashtagy #POMAHAMSRUNTOUR #DOMOVENKA. Těšíme se na příspěvky. Ukažme společně, že je radost běžet!

O Domově sv. Josefa 

Domov sv. Josefa je jediným lůžkovým zařízením v ČR pro nemocné roztroušenou sklerózou. Jeho cílem je zajistit základní potřeby, profesionální a laskavou péči o nemocné roztroušenou sklerózou v rámci zdravotních a sociálních služeb. Domov sv. Josefa zajištuje komplexní služby od zdravotních rehabilitačních pobytů, přes půjčovnu pomůcek až po vzdělávání. A to vše v krásném prostředí, kde se pacienti cítí dobře. A pozorný personál naplňuje všechny potřeby klientů pro jejich plnohodnotný život. I s roztroušenou sklerózou si pacienti mohou plnit své sny! Jako například Honza, jeho příběh najdete zde.

Co je to domovenka?

Domovenka je poukaz na 1 hodinu cvičení v hodnotě 290 Kč, který může darovat každý na www.domovenka.cz. Díky Domovenkám pomáhají specialisté Domova sv. Josefa lidem s roztroušenou sklerózou k větší soběstačnosti. Aby mohli žít své sny.

Pro Domov sv. Josefa je nejdůležitější, aby byla pomoc pravidelná. To je to, co pacienti nejvíce potřebují. Na webu www.domovenka.cz najdete i možnost přispívat pravidelně, každý měsíc. Pokud je to ve vašich silách, budeme rádi, pokud budete finanční pomoc darovat pravidelně i vy. Děkujeme!

 

 

 

Svatoanenské slavnosti 2022
23. července od 10 do 19 h.

Poradna
pro nemocné i pro pečující osoby

Darujte Domovenku
pomůžete nemocným

Odebírejte zpravodaj 
Přihlaste se k odběru zpravodaje  

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031