Tříkrálová sbírka podpoří jedinečný projekt v Domově sv. Josefa

Tříkrálová sbírka podpoří jedinečný projekt v Domově sv. Josefa

Děkujeme vám všem, kteří jste podpořili letošní Tříkrálovou sbírku, největší dobrovolnickou akci Charity ČR. Poděkování letí i vám,  dobrovolníkům, koordinátorům, kteří nezištně věnujete svůj čas a energii na podporu potřebným. 

Máme velkou radost, že i přes současnou nepříznivou situaci mohli koledníci opět přinést lidem požehnání a koledovat naživo.

Výši výtěžku letošní sbírky pro Domov sv. Josefa doplníme hned, jakmile se pokladničky rozpečetí na Městském úřadě ve Dvoře Králové nad Labem. 

2022_01_tks692

Tříkrálová sbírka přináší i kuriózní historky.

Představte si situaci, kdy vám den předem skončí Tři králové v karanténě.  Zdá se, že v malé vesničce Jezbiny na Jaroměřsku letos koledníci lidem radost a požehnání nepřinesou.

To by se do toho ale nesměla vložit úžasná dobrovolnice Žofie Svěcená z Brodu nad Labem. Nejen, že se kolednické služby ujala, ale ještě s sebou vzala svého manžela, rodáka z Chile. 

Jezbinská koleda

Co na tom, že Carlos známou koledu "My Tři králové jdeme k Vám" zpíval spíše španělsky, než česky. Koleda se mu líbila natolik, že by příští rok šel rád znovu. 

A tak dárcovství skutečně boří hranice a nachází cestu k lidským srdcím. 

Letošní výtěžek Třikrálové sbírky na Jaroměřsku putuje na pořízení chytré koupelny pro nemocné roztroušenou sklerózou. Nastavitelné umyvadlo a WC od  se může zdát jako luxus. Ve skutečnosti, ale pomůže k větší soběstačnosti lidí s roztroušenou sklerózou. 

Děkujeme všem dárcům, dobrovolníkům, koordinátorům, vám všem, kteří jste se do sbírky zapojili svým časem, energií a finančně. 

Nestihli jste koledníky a chcete také pomoci nemocným k větší soběstačnosti?

 

Daruji chytrou koupelnu

 

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

Odborná poradna
pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby

Akce pro klienty
divadlo, kino, nákupy, výlety, koncerty, ...

Koncert Anny K

Koncert je bohužel z důvodu špatné epidemiologické situace odložen. Nový termín je 28.4.2022

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31