Pomáháme lidem s roztroušenou sklerózou
žít plnohodnotný život.

Domov sv. Josefa - roztroušená skleróza

Zjistit více

Aktuální informace o návštěvnosti Domova.

Připravované akce

Poslední články

všechny články

Také mátě někdy chuť se vykřičet nebo se naopak raději před vším schovat Poradit se, jak dodržovat všechna opatření a nezbláznit sePro nemocné roztroušenou sklerózou je v tomto ohledu opravdovým požehnáním projekt PSYCHOTERAPIE.

Z přehledu kasiček v Jaroměři a okolí lze vyčíst, že lidé, kteří začali nový rok dobrým skutkem stále jsou, a to i v této těžké době. O to víc si toho v Domově sv. Josefa a v celé Oblastní charitě Červený Kostelec vážíme.

Panu Karlovi byla roztroušená skleróza diagnostikována v roce 2018. Musel ze zdravotních důvodů skončit v zaměstnání. Přestože měl vstřícného zaměstnavatele, který bych ochotný jednat o navázání spolupráce v jiném režimu, práce byla pro nemocného pana Karla fyzicky příliš náročná.

Pandemie zasáhne i do průběhu tradiční dobročinné Tříkrálové sbírky. Po dobu trvání 5. stupně PES kolednické skupinky do ulic nevyjdou, protože zdraví koledníků a dárců je pro Charitu na prvním místě. O koledu ale lidé nepřijdou! Tři králové dorazí mimořádně online a popřejí lidem štěstí, zdraví a dlouhá léta na www.trikralovasbirka.cz, a to od 1. až do 24. ledna 2021.

V letošním kulturně ovdovělém roce nám všem více než kdy jindy chybí kulturní vyžití. Ne jinak je tomu ve světě lidí s roztroušenou sklerózou. Během normálního prosince zažívají klienti Domova sv. Josefa kulturně to nejpestřejší období. Letos to však mále bylo jinak.

  

Poradna - onmouseout

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031