Seznam článků

Vědci Stanfordské univerzity prohlašují, že virus Epstein-Barrové je možnou hlavní příčinou onemocnění roztroušené sklerózy. Jaké stanovisko k tomu zaujímají čeští odborníci?

Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu projektu: "Voda léčí i nemocné roztroušenou sklerózou". Děkujeme za všestrannou podporu a snahu o to, aby byl život nemocných roztroušenou sklerózou lepší.

Fyzioterapeuti Domova sv. Josefa jdou s dobou. Nebojí se nových technologií a inovativních způsobů péče o nemocné roztroušenou sklerózou. Cvičení může být takto pro pacienta i zábavné a motivující.

Děkujeme vám všem, kteří jste podpořili letošní Tříkrálovou sbírku, největší dobrovolnickou akci Charity ČR. Poděkování letí i vám,  dobrovolníkům, koordinátorům, kteří nezištně věnujete svůj čas a energii na podporu potřebným. 

Tříkrálová sbírka 2022 bude! Naši koledníci se na Vás již těší. V sobotu 8. ledna přijdou také k Vám a budou rozdávat radost a požehnání. Vy můžete na oplátku podpořit hendikepované s roztroušenou sklerózou. Začnete i Vy rok 2022 dobrým skutkem?

Domov svatého Josefa letos oslavil 20. výročí od svého založení. Dovolte nám malé ohlédnutí za tím, co vše se společnými silami v tom letošním roce povedlo.

Bez dobrovolníků, jako jste Vy, by lidé s roztroušenou sklerózou nebyli tam, kde jsou. Mohli byste odjet na zaslouženou dovolenou, místo toho však doprovázíte klienty s roztroušenou sklerózou všude, kam je to potřeba.

Přijmout roztroušenou sklerózu jako součást svého života vůbec není jednoduché. Je ale důležité se nemoci nezaleknout, najít to svoje proč a začít bojovat. A to v jakémkoli věku. Příkladem je pan Pavel P. 

Domov svatého Josefa si letos připomíná 20 let od svého založení. Fyzioterapeutka Pavla Metelková patří mezi zaměstnance, kteří pacientům pomáhají už od roku 2001, kdy byl Domova svatého Josefa otevřen.

V boční kapli kostela sv. Anny v Žirči se nachází oltář sv. Františka, který byl ještě před 7 lety v neutěšeném stavu.Dokončení projektu restaurování oltáře sv. Františka je nádherným dárkem k  20. výročí Domova sv. Josefa.

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20   

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

Odborná poradna
pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby

Akce pro klienty
divadlo, kino, nákupy, výlety, koncerty, ...

Koncert Anny K

Koncert je bohužel z důvodu špatné epidemiologické situace odložen. Nový termín je 28.4.2022

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31