Seznam článků

Domov sv. Josefa opět soutěžil v rámci programu  „Vy rozhodujete, my pomáháme“ Nadačního fondu Tesco. Naše organizace se zapojila v supermarketu Tesco Jaroměř. Jak to dopadlo tentokrát?

Máte roztroušenou sklerózu nebo pečujete o osobu s touto nemocí? Naše psychoterapeutka natočila s klienty krátké instruktážní video o důležitosti  psychoterapie u nemocných roztroušenou sklerózou.

O kulturu je v Domově sv. Josefa dobře postaráno. Během letních měsíců bylo klientům umožněno navštívit celkem 20 kulturních a zážitkových akcí. Koncerty, závody koní, slavnosti, výlety. Bylo z čeho vybírat.

Před 20 lety byl barokní areál v Žirči odsouzený k zániku. Většina budov nevyužitých, venkovní prostranství zanedbaná. I přesto se v prvních letech Domova (2001 – 2004) podařilo vybudovat zázemí pro 42 lůžek pro nemocné roztroušenou sklerózou.

Máte roztroušenou sklerózu nebo pečujete o osobu s touto nemocí? Naše sociální pracovnice natočily krátké instruktážní video, díky kterému se ještě dnes, v pohodlí Vašeho domova dozvíte, jak a kde zažádat o příspěvek na zvláštní pomůcku.

Místním zahradníkům a především obyvatelům Domova sv. Josefa, pro něž je ticho a klid základem náročné terapie, ulehčila práci společnost Husqvarna  

TISKOVÁ ZPRÁVA, Žireč, Dvůr Králové n. L., 29.9.2021     Více než 700 lidí přišlo v neděli sklidit bylinkovou úrodu do zahrad Domova sv. Josefa v Žirči. 

Díky novým oknům na budově zdravotních pobytů a klimatizaci na dlouhodobých pobytech mají naši klienti i díky Vám zajištěno maximální pohodlí. Jedna věc však přeci jen schází!

Jedním z cílů Domova pro letošní rok bylo vybrat 5000 Domovenek. Vysoké číslo, že? Ale díky Vám se to povedlo dokonce za neuvěřitelných šest měsíců! Nyní je na nás, abychom Domovenky využili tam, kde jsou potřeba.

Pečujete-li o osobu s roztroušenou sklerózou nebo máte-li sami eresku, pak je tento článek právě pro Vás. Naše terapeutky natočily krátká instruktážní videa, díky kterým si budete moci zacvičit ještě dnes z pohodlí Vašeho domova. V tomto videu se dozvíte, jak se bezpečně přesunout z vozíku na lůžko.

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20   

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

Odborná poradna
pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby

Akce pro klienty
divadlo, kino, nákupy, výlety, koncerty, ...

Vzdělávací semináře

pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby.

Neváhejte, přihlaste se!

Koncert Anny K

Srdečně vás zveme na benefiční koncert zpěvačky Anny K. Koná se v náchodském Beránku 7.12.2021 od 19:00 hod. Vstupenky jsou již v prodeji!

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031