Pro Domov sv. Josefa se putovalo již potřetí

Pro Domov sv. Josefa se putovalo již potřetí

Známý poutník Petr Hirsch zorganizoval již třetí ročník benefičního putování pro naše ojedinělé zařízení. Každý rok se poutě účastní stále více poutníků, z čehož máme samozřejmě radost a Petrovi jsme moc vděčni.

Naplánovaná trasa vedla poutníky nádhernými zákoutími Východočeské Svatojakubské cesty po cestě lemované kapličkami, křížky a Božími muky, to vše zarámované malebnými scenériemi. Lidé, kteří se mohli přidávat a odpojovat dle času i fyzických sil byli ze všech koutů republiky. Velkým bonusem byla i přítomnost zpěvačky ze Státní opery Praha, která při návštěvě kostelů ohromila svým zlatem v hrdle ostatní putující.

Z Domova sv. Josefa jsme se s kolegy také přidali na jedné trase z Police nad Metují do Červeného Kostelce. Atmosféra fajn lidí na stejné vlně, krása krajiny a v neposlední řadě počasí bez deště, v nás zanechalo nesmazatelné dojmy s odhodláním, že se za rok vrátíme opět se slibem ve větším počtu. 

Tato ojedinělá akce měla i překvapivě skvělý dopad finanční. Každý účastník přispěl dobrovolnou částkou na podporu Domova sv. Josefa. V neděli byla čtyřdenní pouť zakončena v cíli právě v Domově – uvítáním poutníků, občerstvením, mší svatou a společným sdílením v Café Damián.

K dnešnímu dni si můžeme na konto našich klientů (ERESPROGRES rozvoj online poradny pro nemocné RS) z této akce připsat krásných 17. 177,-Kč (!) Akce měla i významný duchovní rozměr.

DĚKUJEME všem, kteří jste se zúčastnili a nejvíce Petru Hirschovi.

Pouť DSJ2

Konec pouti

  

   

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31