DOMOV SVATÉHO JOSEFA

Pro lehčí život 
s roztroušenou sklerózou

Domov svatého Josefa je jediným lůžkovým zařízením v Česku pro nemocné roztroušenou sklerózou. Nabízíme pomoc nemocným roztroušenou sklerózou v podobě pobytů s rehabilitacemi, ale i odborné poradenství a pomoc doma.

Jsme nestátní neziskové zdravotnické zařízení a bez pomoci dárců bychom se neobešli. Proto děkujeme všem, kteří nás podporují. 

POTŘEBUJI POMOCI>

 

CHCI VÁS PODPOŘIT >

 

 

Připravované akce

Poslední články

všechny články

Odlehčovací pobyt s rehabilitacemi v Domově svatého Josefa je pobytová sociální služba, která je především pro osoby s neurologickým onemocněním, převážně roztroušenou sklerózou, a klienty s tělesným nebo jiným zdravotním postižením. 

Po čase vám přinášíme drobné střípky ze světa roztroušené sklerózy. Říkáme jim Roztroušenky. Proč? Protože ereska je roztroušená i v tématech, kde byste ji nečekali.

Srdečně Vás zveme na již tradiční akce Domova svatého Josefa, které budou i letos bourat hranice mezi zdravými a nemocnými! Ať už se jedná o akce komorní nebo velké, každý si jistě vybere. 

Předposlední únorový víkend zavítal do Domova sv. Josefa masopust. Studenti Základní umělecké školy Jaroměř přišli zpestřit pobyt našim klientům a navíc předali finanční výtěžek z masopustního průvodu Jaroměří.

Máte Odlehčovací službu? A mohla bych ji vidět? Pod pokličku jedné z našich služeb nám pomohla nahlédnout klientka paní Aneta.

Kalendář

   

Březen 2023

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031