DOMOV SVATÉHO JOSEFA

Pro lehčí život 
s roztroušenou sklerózou

Domov svatého Josefa je jediným lůžkovým zařízením v Česku pro nemocné roztroušenou sklerózou. Nabízíme pobytové služby, ale i poradenství a pomoc doma.

Jsme nestátní neziskové zdravotnické zařízení a bez pomoci dárců bychom se neobešli. Proto děkujeme všem, kteří nás podporují. 

POTŘEBUJI POMOC >

 

CHCI VÁS PODPOŘIT >

 

 

Připravované akce

Benefiční koncert Bratří Ebenů na podporu nemocných roztroušenou sklerózou.
Přijďte si užít adventní koncert a poslechnout si známé populární písně.

Poslední články

všechny články

Česká herečka a zpěvačka, Ivana Jirešová, navštívila Domov sv. Josefa. Nepřijela však na obyčejný výlet. Celý den strávila s lidmi s roztroušenou sklerózou. Věnovala jim svůj čas, úsměv i sympatie.

Domov sv. Josefa už třetím rokem spouští sbírku Domovenka na pomoc vážně nemocným roztroušenou sklerózou. Domovenka je poukaz na hodinu cvičení s odborníkem v hodnotě 290 Kč. Darovat ji může úplně každý na www.domovenka.cz

Čas od času vám přineseme drobné střípky ze světa roztroušené sklerózy. Říkáme jim Roztroušenky. Proč? Protože ereska je roztroušená i v tématech, kde byste ji nečekali. A protože je tu budeme roztrušovat nazdařbůh a nepravidelně. Jdeme na to.
 

 

Po vypuknutí války na Ukrajině se vzedmula vlna inflace. Ta ovlivnila i státní výdaje a prognóza nebyla vůbec dobrá. Vypadalo to, že státní dotace pro Domov sv. Josefa, která financuje třetinu rozpočtu, bude ponížena o 19%. Tedy o maximum, o které je možné dotaci do sociálních služeb ponížit.

Je klientem Domova svatého Josefa a přesto je to zapálený cestovatel a činorodý člověk. Řeč není o nikom jiném, než královédvorském rodáku Honzovi Duškovi. Co ho přivedlo na myšlenku navštívit Santiago de Compostela nebo třeba Černobyl nám prozradil v malém rozhovoru.

Pro turisty
Areál Žireč s bylinkovou zahradou

Poradna
pro nemocné i pro pečující osoby

Darujte Domovenku
pomůžete nemocným

Akce pro klienty
divadlo, kino, nákupy, výlety, koncerty

Odebírejte zpravodaj 
Přihlaste se k odběru zpravodaje  

Kalendář

   

Září 2021

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930