Pro lepší život

s roztroušenou sklerózou

To podpořím

Potřebuji pomoci


Kopie návrhu 2109_FCB - Bylinkobraní událost (1)

Připravované akce

Domov sv. Josefa a MS rehab z.s. vás zve na letošní 4. konferenci.  Je určena pro odbornou veřejnost, tedy terapeuty, pečující i ošetřující personál v zařízeních, kde se s touto diagnózou nejčastěji setkávají. Na konferenci vystoupí přední odborníci, kteří se problematice roztroušené sklerózy věnují.
Chtěli byste vědět, jestli bylinky skutečně léčí? Máte chuť se dobře pobavit v příjemném prostředí? Myslíte si, že pomáhat hendikepovaným dává smysl? Pak je to jasné. Přijeďte v neděli 26.9. do Žirče sklidit s námi bylinkovou úrodu. Přijeďte na BYLINKOBRANÍ!
Putovní výstava brněnské organizace Unie Roska, která pomáhá nemocným RS nese jméno "Roztroušná krása". Je instalována na chodbách Domova sv. Josefa v Žirči u Dvora Králové. Vernisáž proběhne na Bylinkobraní, 26. září 2021.
Vstoupila do Vašeho života roztroušená skleróza? Řešíte věci, se kterými jste se dosud nepotkali? Máte plnou hlavu otázek?
Vzdělávací semináře pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby jsou v plném proudu. Neváhejte, přihlaste se!
Vstoupila do Vašeho života roztroušená skleróza? Řešíte věci, se kterými jste se dosud nepotkali? Máte plnou hlavu otázek?
Vzdělávací semináře pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby jsou v plném proudu. Neváhejte, přihlaste se!

Poslední články

všechny články

Přečtěte si dopis od návštěvníků, kteří byli ubytovaní v zahradním domku. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Tyto řádky všechny moc potěšily. Děkujeme!

 

Naši klienti se výzev rozhodně nebojí. Domov sv. Josefa slaví 20. výročí od založení. Proto jsme ho v keramické dílně zkusili s klienty, kteří sem docházejí  procvičovat nejen jemnou motoriku, vyrobit z hlíny. 

Stále více Čechů nezapomíná sepsat poslední vůli: Koalice Za snadné dárcovství při příležitosti Mezinárodního dne závětí od 13. září do 12. října vyhlašuje Měsíc dobročinné závěti.

Kostel sv. Anny je srdcem Areálu Žireč. Skrývá v sobě nejedno tajemství. Díky projektu „Restaurování oltáře Zasnoubení Panny Marie“ a průzkumu ak. mal. Evy Kolmanové nám byl poodhalen dávný příběh oltářního obrazu, který jako zázrakem přežil ničivý požár v roce 1825. 

Rok 2020 bude pro nás spojen s tzv. pandemií covidu a s opatřeními, která ovlivnila naše životy a také činnost našich středisek, která i přes všechna omezující opatření sloužila našim klientům a pacientům. Podívejte se jaký byl tento výjimečný rok v Domově sv. Josefa v číslech (od str. 42).

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

Odborná poradna
pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby

Akce pro klienty
divadlo, kino, nákupy, výlety, koncerty, ...

4. Konference o roztroušené skleróze

program, registrace na konferenci

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   

Září 2021

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930