Pro lepší život

s roztroušenou sklerózou

To podpořím

Potřebuji pomoci


20SAS_Web_email_banner

Připravované akce

!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
29. července se na nádvoří hospitálu představí 4 Tenoři. V rámci vystoupení se můžeme těšit na: Mariana Vojtka, Pavla Vítka, Michala Bragagnola a Jana Kříže.
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Zavzpomínat na legendu country Michala Tučného a zazpívat si jeho nezapomenutelné songy pojedeme opět na Šrámkův statek do Piletic.
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Ivan Hlas - kytara, zpěv +, Jaroslav "Olin" Nejezchleba - violoncello, Norbi Kovács - kytara, zpěv,

Poslední články

všechny články

Nápad na pravidelná tvůrčí setkávání (nejen lidí s roztroušenou sklerózou) vznikl během kratičkého rozhovoru v kavárně Damián s klientem Pavlem Mrštinou, který proslul v Domově sv.Josefa svými vtipnými verši.

Studentka psychologie Barbora Vobořilová uskutečnila v rámci své bakalářské práce výzkum na téma PSYCHOLOGICKÉ DOPADY ROZTROUŠENÉ SKLERÓZY NA ŽIVOT ČLOVĚKA A JEHO HODNOTY a podnikla rozhovory s nemocnými. Přečtěte si nejčastější doporučení přímo od klientů s ereskou.

Při rozhovoru s paní Š. se člověk nemůže neusmívat, sálá z ní pozitivní energie. Rozpovídala se o tom, co je podle ní důležité pro lidi s roztroušenou sklerózou. 

Roztroušená skleróza je v Domově sv. Josefa stálým hostem. Naše terapeutky se každý den potkávají s dalšími podobami této nemoci a stále si rozšiřují své znalosti. Díky odborné poradně se daří předávat jejich cenné zkušenosti nemocným v domácí péči i pečujícím osobám. 

Kostel je odjakživa místem, kde se můžeme usebrat, zahodit každodenní starosti, přiblížit se k Bohu. Kostel je však také místem setkávání lidí a krásný prostor pro pořádání kulturních akcí. Jednou z nich je i Noc kostelů. Ta žirečská proběhla 28.5.2021 a stálo to za to.

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

20. Svatoanenské slavnosti

24.7.2021 od 10:00
Těšíme se na Vás! ☺

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   

Květen 2021

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31