Pro lepší život

s roztroušenou sklerózou

To podpořím

Potřebuji pomoci


Kopie návrhu Bylinkobraní_web_email_banner

Připravované akce

Putovní výstava brněnské organizace Unie Roska, která pomáhá nemocným RS nese jméno "Roztroušná krása". Je instalována na chodbách Domova sv. Josefa v Žirči u Dvora Králové. Vernisáž proběhne na Bylinkobraní, 26. září 2021.
Druhé kolo vzdělávacích seminářů 2021 pro nemocné roztroušenou sklerózou v pokročilé fázi a pečující osoby je tady. Máte plnou hlavu otázek? Nestihli jste červnové semináře? Potřebujete další informace? Neváhejte s přihláškou.
Domov sv. Josefa pořádá benefiční koncert několikanásobné zpěvačky roku, Anny K. Výtěžek z koncertu půjde na opravu výtahu pro klienty odlehčovací služby. Srdečně vás zveme.

Poslední články

všechny články

Máte roztroušenou sklerózu nebo pečujete o osobu s touto nemocí? Naše psychoterapeutka natočila s klienty krátké instruktážní video o důležitosti  psychoterapie u nemocných roztroušenou sklerózou.

O kulturu je v Domově sv. Josefa dobře postaráno. Během letních měsíců bylo klientům umožněno navštívit celkem 20 kulturních a zážitkových akcí. Koncerty, závody koní, slavnosti, výlety. Bylo z čeho vybírat.

Před 20 lety byl barokní areál v Žirči odsouzený k zániku. Většina budov nevyužitých, venkovní prostranství zanedbaná. I přesto se v prvních letech Domova (2001 – 2004) podařilo vybudovat zázemí pro 42 lůžek pro nemocné roztroušenou sklerózou.

Máte roztroušenou sklerózu nebo pečujete o osobu s touto nemocí? Naše sociální pracovnice natočily krátké instruktážní video, díky kterému se ještě dnes, v pohodlí Vašeho domova dozvíte, jak a kde zažádat o příspěvek na zvláštní pomůcku.

Místním zahradníkům a především obyvatelům Domova sv. Josefa, pro něž je ticho a klid základem náročné terapie, ulehčila práci společnost Husqvarna  

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

Odborná poradna
pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby

Akce pro klienty
divadlo, kino, nákupy, výlety, koncerty, ...

Vzdělávací semináře

pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby.

Neváhejte, přihlaste se!

Koncert Anny K

Srdečně vás zveme na benefiční koncert zpěvačky Anny K. Koná se v náchodském Beránku 7.12.2021 od 19:00 hod. Vstupenky jsou již v prodeji!

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   

1.8.2020

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31