DOMOV SVATÉHO JOSEFA

Pro lehčí život 
s roztroušenou sklerózou

Domov svatého Josefa je jediným lůžkovým zařízením v Česku pro nemocné roztroušenou sklerózou. Nabízíme pobytové služby, ale i poradenství a pomoc doma.

Jsme nestátní neziskové zdravotnické zařízení a bez pomoci dárců bychom se neobešli. Proto děkujeme všem, kteří nás podporují. 

POTŘEBUJI POMOC >

 

CHCI VÁS PODPOŘIT >

 

 


2206 svatoanenske slavnosti _web fotobaner 2

21. Svatoanenské zahradní slavnosti v Žirči

Sobota 23. července od 10 do 19 hodin
Vystupující na třech pódiích, skvělé pochoutky, řemeslný jarmark a prohlídky zákulisí. Zveme vás na jedenadvacátý ročník oblíbené benefiční slavnosti na podporu nemocných roztroušenou sklerózou v Domově sv. Josefa ve Dvoře Králové.

 

PROGRAM SLAVNOSTÍ >

 

Připravované akce

Poslední články

všechny články

Obrazy Hany Farkašové jsou sice temné, ale jak říká, démonů, které znázorníte a pojmenujete, se už nemusíte bát. Ztratí nad vámi moc. Autorka sama bojuje s roztroušenou sklerózou. Prodejní výstava probíhá až do 23. července ve foyer kavárny Damián v Domově sv. Josefa. 

Aktivizační činnost patří mezi klienty k těm nejoblíbenějším. Výlety za kulturou, sportem anebo jen tak, do města nákupy jsou možné díky dobrovolníkům, kteří je doprovází 

Dobrovolnické centrum Arnika v sobotu oslavilo dvacet let své existence. A kde jinde, než v Domově společně s našimi klienty?

Rehabilitace patří mezi nejdůležitější pilíře naší péče. Bojovat s roztroušenou sklerózou bez podpůrných terapií by bylo téměř nemožné. 

I v letošním roce jsme s radostí otevřeli brány kostela sv. Anny v Domově sv. Josefa v Žirči. Noc kostelů zahájily zvony ve věži a přilákaly první návštěvníky. Jaká to byla radost, vidět plné lavice milých lidí!

Svatoanenské slavnosti 2022
23. července od 10 do 19 h.

Poradna
pro nemocné i pro pečující osoby

Darujte Domovenku
pomůžete nemocným

Odebírejte zpravodaj 
Přihlaste se k odběru zpravodaje  

Kalendář

   

Červen 2020

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930