Pro lepší život

s roztroušenou sklerózou

To podpořím

Potřebuji pomoci


Připravované akce

Konečně! První ze série plánovaných akcí je tady! V letošním ročníku Noci kostelů je přihlášeno celkem 1119 chrámů a modliteben. Kostel sv. Anny v Žirči je jedním z nich. Čeká na Vás pestrý kulturní program i meditace. Otevřena bude i bylinková zahrada. Zazní tajemná zvonkohra. Těšíme se na Vás!
!!!AKCE PRO KLIENTY!!!
Neúnavná a obětavá Arnika, z.s. opět připravuje oblíbenou akci Vítání léta. Z minulosti můžeme tušit, že bude myslet na potěšení duše i těla a tak se necháme překvapit a už teď se těšíme. Děkujeme!!!♥♥♥

Poslední články

všechny články

Domov sv. Josefa se opět zúčastnil projektu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ Nadačního fondu TESCO. Naše organizace se zapojila hned ve dvou obchodních domech – ve Dvoře Králové nad Labem a v Jaroměři a v obou jsme se probojovali mezi první 3 projekty. 

Věříme, že nám to pandemická situace dovolí! Věříme, že se v letošním roce uskuteční tradiční i nově zařazené akce! Srdečně Vás na ně zveme! Přijďte společně s lidmi s roztroušenou sklerózou oslavit 20. výročí Domova sv. Josefa.

Jít do toho nebo ne? To byla otázka, kterou se před 20 lety zaobíral prakticky denně zakladatel prvního hospice v České republice a ředitel Oblastní charity Červený Kostelec. Přečtěte si, jak to dopadlo!

Roztroušenou sklerózou v České republice trpí více než 20 tisíc pacientů. Obecně se má za to, že postihuje především lidi ve věku od 20 do 40 let. Jenže tato autoimunitní nemoc si nevybírá. 

Příjemná sklepní dílna s klenutými stropy kouzelně voní po kávě a hrnčířské hlíně. Je situovaná v bývalém barokním pivovaru, dnes Domě svatého Damiána, přímo v srdci areálu Žireč. Pracují zde klienti, převážně tedy lidé na vozíčku, se špatnou pohyblivostí horních končetin.  

Domovský zpravodaj 
Buďte s námi v kontaktu.
Přihlašte se k odběru.  

Pomáhejte s námi!

 

Kalendář

   

Květen 2020

«  
  »
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031